Wpis z mikrobloga

@PijeIBije: Rozrywka była kiedyś, teraz to stypa, hamowanie dymów, użalanie się nad swoim życiem itp. Grubas w bezczelny sposób próbuje wyciągnąć hajs od upośledzonych umysłowo madek - dlatego takie zachowania trzeba piętnować. Możesz się z tym zgadzać lub nie - Twój wybór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kolekcjoner_dusz: musisz zrozumieć, że żeby nie było "stypy" i "hamowania dymów" należy patostrimerów tresować, a nie bezmyślnie niszczyć. Danielek po głowie dostał, teraz należy mu odpuścić, żeby znów "uwierzył w siebie" i tak dalej i co najważniejsze poczuł się bezkarnie, co ostatecznie powinno zaowocować powrotem najświętszej meneliki toruńskiej na scenę. A to, że po drodze kilka madek #!$%@? kase.. no i co z tego - może dzieci będą głodne i same
@PijeIBije: Albo jesteś tak naiwny, albo naprawdę wierzysz w to co piszesz. Grubas poczuł kasę, nie musi się w żaden sposób starać, żeby wpadło parę złotówek od debili z ujemnym IQ . To już nie są te czasy co były - zrozum to.Ponadto już jest obserwowany, więc żadnych dymów nie będzie
@Kolekcjoner_dusz: nie nie rozumiem fascynacji portfelem tucznika, a to jest podstawą do dalszych wywodów każdego wykopka twojego pokroju. Już pomijam to że daniel jest typem człowieka który nie ma pojęcia co robić z pieniędzmi i nie ważne ile zarobi i tak będzie biedny.

Nie kłóćmy się, po prostu przestań skarżyć. Zamiast pisać donos napisz cv może dostaniesz lepsza prace i nie będziesz musiał liczyć kasy innym.
@PijeIBije: Pozwoliłem sobie prześledzić większość Twoich wpisów na wypoku i ewidentnie widać,że fascynujesz się tucznikiem, rafafusem. Wobec tego dalsza dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu... Co do pracy, to przynajmniej ją posiadam, nie muszę nikogo wykorzystywac dla swoich korzyści ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast pouczać innych co mają robić lepiej sam znajdź sobie jakąś pracę na miarę swoich kwalifikacji. Możesz w każdej chwili zostać nowym psem
@Kolekcjoner_dusz: również pozwoliłem sobie zerknąć na jakich tagach się wypowiadasz. Jedyna różnica w naszych upodobaniach jest taka że ja się ich nie wypieram. No chyba, że przejdziesz do próby przekonywania mnie, że praktycznie ekskluzywne zainteresowanie tucznikiem nie czyni Cie jego fanem : ))))))).
@PijeIBije: Fanem jego nie byłem i nie będę ( jak już to antyfanem) . Poza tym kim Ty jesteś,żeby Cię do czegokolwiek przekonywać? Fanem jesteś Ty, bo próbujesz wejść mu w dupę publikując tutaj swoje wysrywy. Zajmij się czymś pożytecznym i nie trać mojego czasu. Bez odbioru ( )