Wpis z mikrobloga

@I_am_a_freethinker:
1) Cieszy mnie twoja relacja. Brzmi to jak zdrowa tolerancja. "W dupie mam rzeczy które mnie interesują."
2) Generalnie to ja lewactwem nazywam wszystkich atakujących rząd bo taka jest moda. Podpadają pod to oszołomy z tęczami w awatarach, faszole, aborcjonistki. Same oderwane od rzeczywistości typy. Nie miałem na myśli poprzednich ekip rządzących. Nawet SLD, które jest w swoim lewactwie bardzo blade na tle internetowego/wykopowego lewactwa
spoiler: Jeśli tak ci
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku Dobra, napisałem o tym SLD bo serio nie wiedziałem do czego zmierzasz. Zdaję sobie sprawę że jak na partię "lewicową" był to najbardziej pro-biznesowy i liberalny gospodarczo rząd w III RP. A przed biskupami klękali tak samo jak wszyscy następcy, i za to mam do nich największy uraz. Na lewicy jest takie powiedzenie "kurica nie ptica, SLD nie lewica".

Osoby o których napisałeś dalej nie są w żaden sposób "przy
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: XD wszyscy nie wyborcy PiSu to lewacy, nieźle jesteś ograniczony. A i wczuj się w buty nie wyborcy PiSu, którzy są szkalowani i nazywani nie Polakami czy jak to prezes powiedział "gorszy sort". To PiSowcy i konserwatyści rozpoczęli tę burzę walcząc ze wszystkimi innymi i teraz ją zbierają.
  • Odpowiedz