Wpis z mikrobloga

@Zordon_: pod koniec swego barwnego życia miał spore problemy z alko. Przychodził do małego osiedlowego sklepu z rana po sok z ogórków. Na kaca. Srwnio był też miły dla sąsiadów. Ale szanuje za dotobek aktorski
  • Odpowiedz
@korpoRator: No nie powiem, że to było arcydzieło, ale aktorstwo było na dobrym poziomie chociaż. Poza tym serial dobrze kompromitował skompromitowaną już służbę zdrowia. Sam Kowalewski dobrze odwzorował postać typowego dyrektora, którego ogłaszano za czasów poprzedniego ustroju. Była w tym spora krytyka polityczna, która dzisiaj w tych trzech największych telewizjach, w wersji bezstronnej nie występuje.

@Zordon_ forma podania jednak nie dla mnie ale rozumiem. Teraz fajny wywiad z kowalewskim
  • Odpowiedz
@Zordon_: +1. W Polsce jest z 6 naprawde znakomitych i dosc ikonicznych aktorow, IMO. Moment w ktorym stracilibysmy takiego Gajosa, Linde czy Jakobika to bylaby niepowetowana strata dla Polskiego kina.

Z cala moja sympatia do przesympatycznych i utalentowanych ziomkow jak Dorocinski to jeszcze troche nie ten level i elastycznosc rol.
  • Odpowiedz
  • 2
@Xysz: Gajosa nawet nie chcę sobie wyobrażać. To już naprawdę będzie mocny cios w ryj. Co do elastyczności ról to faktycznie, Dorociński plasuje się w moich rankingach na samej górze, ale do szczytu brakuje mu jednak ilości zagranych ról.

Kurde, jeszcze o Jakubiku doczytałem. Jego to nie odddam. Jakubik z resztą nie na darmo jest polskim aktorem z największą liczbą nagród, ale ignoranci powiedzą „haha znany z roli listonosza z
  • Odpowiedz