Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: W dzisiejszym meczu mógł mieć przynajmniej jeden moment chwały, ale to Karlosz jest na boisku zamiast Kane'a i chłopak nie połapał się w oczywistym podaniu między formacją obrony Chelsea, na dobieg za obronę. Kane często takie piłki posyłał w podobnych sytuacjach, a Son zwykł je kończyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Zawodnicy są, tylko potrzebują jeszcze odpowiedniej taktyki. Mam wrażenie, że Tottenham robi po prostu zbyt mały postęp jako zespół na przestrzeni ostatnich miesięcy. Chelsea zdominowała posiadanie piłki w pierwszej połowie (68%).
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Mourinho w każdej pracy (Chelsea, Inter, Real, Man Utd, Tottenham) powtarza na konferencjach i w różnego rodzaju materiałach te same taktyczne kwestie. Mimo, że jestem fanem jego pracy w futbolu to mam wrażenie, że zatrzymał się intelektualnie. Stare zasady nadal gwarantują przyzwoitość, ale to nowe założenia pozwalają na regularne wygrywanie i trofea. Wspomnianego powiewu świeżości nie widać w zespołach Mourinho już od czasu drugiego podejścia w Chelsea.
  • Odpowiedz
@PeterFile: Ostanio po meczu Tottenhamu z Liverpoolem mi się obiło, że Mourinho miał jakąś sprzeczkę z nim w szatni, w przerwie i ten opuścił stadion. Ale nie wiem na ile to prawda.
  • Odpowiedz