Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, nic w ostatnim czasie nie zamawiałem a wyskoczyło mi przed chwilą powiadomienie o przesyłce która zostala zarejestrowana na mój numer, adres paczkomatu też się zgadza. Problem w tym że nic kompletnie nie zamawiałem, jak namierzyć jakiś numer telefonu do nadawcy i skąd została nadana?
#inpost #paczkomaty
  • 11
  • Odpowiedz
@Mikiedbp: kiedyś czytałem wątek, że nie swoje numery podają przy zamawianiu do poaczkomatów np narkotyków (dostają też wiadomość na maila). Nie wiem na ile to jest prawda, ale może zgłoś to inpostu by uniknąć kłopotów.
  • Odpowiedz
@Mikiedbp: Jak dla mnie nadawca się pomylił, jak się zorientuje to zapoda interwencje o zwrot, a jak nie to dotrze do ciebie paka :) Skoro na twój nr to formalnie będzie twoja i nie musisz oddawać.
  • Odpowiedz
@Mikiedbp: O no to dziwne w sumie:D jaka śmieszna zbieżność, ktoś pomylił numer i trafił na Twój a to jeszcze Twój paczkomat xD oby w paczce złoto jakieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mikiedbp: Ja w sumie często korzystam z Inpostu ale pierwszy raz mam podobną sytuację do Twojej. Z tą różnicą, że paczkomat jest kawałek dalej niż ten ulubiony. Błąd systemu? Zbieg okoliczności?
  • Odpowiedz