Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD ten mem jest głupi xD nie pamiętam, kiedy skorzystałem z jakiejś BEZPŁATNEJ toalety publicznej, bo nawet te na dworcach są płatne. poza tym mentzenowi jak się chce kupę na mieście to pewnie idzie ją sobie zrobić do maka uprzednio kupując czisburgera, a nie do publicznego tojtoja, w którym można spotkać parę anarchokomunistów uprawiających miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ten mem jest głupi xD nie pamiętam, kiedy skorzystałem z jakiejś BEZPŁATNEJ toalety publicznej, bo nawet te na dworcach są płatne


@shoananas: To chyba zależy od tego gdzie mieszkasz, u mnie większość toalet publicznych z których korzystam jest darmowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gaku745: szalety miejskie nigdy nie są darmowe i nie wynika to z kosztów utrzymania tylko bezdomnych, którzy w nich mieszkają.

Wskaż szalet miejski, który jest darmowy. Osobiście zadzwonię do urzędu miasta aby to potwierdzić i zdam relacje w komentarzu.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Gdyby kobiety wykonywały taką samą pracę, tak samo dobrze jak mężczyźni i opłacałoby się zatrudniać je za taką pensję jak facetów, to firmy masowo by to robiły, bo obchodzi je tylko jak najwyższy zysk. Wolny rynek zdecydował inaczej, no może poza jedną branżą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz