Wpis z mikrobloga

@Tibor: ostatnio zacząłem się zastanawiać, czemu obroncy życia od początku do naturalnej śmierci są ratowani np po zawale. Przecież zawał to naturalna forma śmierci, nikt ich nie zamordowal
  • Odpowiedz
@Tibor: Zastanawia mnie historia tego zdjęcia w kwestii wrzucenia na stocka i zarabiania na nim pieniędzy.
Zdjęcie nie wygląda na inscenizowane. Fotograf nie potrzebował też pewne zgody pacjenta, gdyż nie da się rozpoznać osoby na zdjęciu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ostatnio zacząłem się zastanawiać, czemu obroncy życia od początku do naturalnej śmierci są ratowani np po zawale. Przecież zawał to naturalna forma śmierci, nikt ich nie zamordowal

@Harven: a skąd wniosek że obrońcy życia chcą umrzeć przy pierwszej okazji? chyba logiczne że swojego życia też chcą bronić
  • Odpowiedz
@Daleth2202: bo jak Pan Jezus wywołuje zawał to znaczy że chce człowieka widzieć u siebie szybciej i korzystanie z pomocy ratowników medycznych to przeciwstawianie się woli boskiej, o.
  • Odpowiedz
@Daleth2202: Rzeczywiście OP nie ma o tym pojęcia, bo stosuje logiczne myślenie, a przecież nie od dziś wiadomo, że to środowisko hipokrytów uprawiających zadziwiające fikołki myślowe, by usprawiedliwić swoje archaiczne poglądy
  • Odpowiedz
@Harven: > ostatnio zacząłem się zastanawiać, czemu obroncy życia od początku do naturalnej śmierci są ratowani np po zawale. Przecież zawał to naturalna forma śmierci, nikt ich nie zamordowal

@Harven: Też jest ciekawe dlaczego leczyć ludzi po zawale w ogóle. Do takiego człowieka to tylko trzeba dokładać. To nieekonomiczne. On się ciągle męczy swoim bytowaniem. To nieludzkie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak w ogóle to nie
  • Odpowiedz