Wpis z mikrobloga

@thus: Dopóki nie spadną do 50$ czuję się bezpiecznie, bo wiem, że każda cena powyżej jest dla grubasa nie do zaakceptowania, dlatego trzymam i czekam. Ciężko przewidzieć, bo nieznane są wszystkie zmienne. Na reddicie pojawia się data 4 luty, zobaczymy
@thus: shorty już tylko na 50%, no nie jestem zbyt szczęśliwy, ale wszedłem za ~1500 usd tylko.

Teraz idzie bokiem i trzyma się koło stówy, jakby mówili "lepiej nie będzie, bierzcie to i sp..." - bo teraz mało kto może w ogóle kupić
@thus: wszyscy redditowi inwestorzy tacy madrzy,pisza o diamentowych dloniach, ale tak naprawde w ich podswiadomosci kielkuja 2 uczucia - chciwosc i strach. Z kazdym dniem jedno z nich bedzie coraz bardziej przejmowac kontrole nad racjonalnym mysleniem. Obserwuje GME i widac jak coraz bardziej emocje goruja nad rozumem.
@diogene: S3 wcześniej podawało 120% pokrycia w shortach, zmienili metodę ich liczenia w tygodniu, stąd zmieniła się liczba na te około 50%. Jeśli retardzi na starcie mieli rację, to sytuacja niewiele się zmieniła. Niestety, nie jestem aż tak dobry w te klocki, by ocenić, czy ta pierwsza liczba ma większy sens od nowej xD
@thus: Od samego początku godziłem się z myślą, że cały plan nie wypali, więc spadki - choć niemiłe - nie są jakoś szczególnie bolesne. Oczywiście hold do końca.

Prób przewidywania się nie podejmuję. Równie dobrze może wystarczyć jeden tweet Elona, żeby całkowicie odwrócić sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)