Wpis z mikrobloga

Super komentarz pod ostatnim filmem. " Wy za to nie płacicie więc o koszty się nie martwicie.." a kasa z wyświetleń to co? Gdyby nie widzowie dalej byś nagrywał 3 min filmiki komórką. Wstydził byś się tak mieć w dupie ludzi dzięki ktorym jesteś tam gdzie teraz jesteś. I te ciągłe #!$%@? ty o heterach. Jak by nie mieli powodu to by na tobie nie wisieli.
#jockerfarm
  • 4
  • Odpowiedz
Wczoraj jocker pokazał swoje prawdziwe oblicze każąc Kazikowi usunąć zgodny z prawdą film
  • Odpowiedz
@zxy0: zapewnie o to jak Jokery sprzedali 3p-ka szwagrowi kazika a okazało sie ze to złom totalny. Jak kazik mial zrobic 2 rzeczy tak sie skonczylo na rozebraniu wszystkiego jak w 60-tce. Bo silikonem i gownoliną wszystko lepione. Ja bym na miejscu tego szwagra kazika odwiózł ten złom i kazał oddać pieniądze. Bo moze i po kosztach ja kupili ale zeby takie gówno komuś wcisnąć to juz jest wstyd.
A
  • Odpowiedz
@Pershing666: komentarze również usuwają, szkoda ze nie zrobiłem screena jak ktoś napisał właśnie na temat kazika, że jocker mu nie zapłacił całej kwoty za robotę 60.
  • Odpowiedz