Wpis z mikrobloga

@galmok: segz po katolicku. Ona udaje przed znajomymi wychowanymi w tym samym kodzie kulturowym cnotkę, a dla murzynka który w Afryce naturalnie chodzi nago, p0lki nie nazywa po imieniu to ona dla niego jest darmową prostytutka. Odnalazła własną naturę
  • Odpowiedz
@Paula_pi: kiedyś jak miałem 16 lat to podobała mi się pewna dziewczyna która miała wujka, który zawsze podjeżdżał po nią fajnym autem. Z czasem zrozumiałem, że dziewczyna nie traktuje mnie poważnie. Myślałem że problem jest we mnie, ale okazało się, że to relacja z "wujkiem" zawsze stała na drodze do mojego szczęścia. To taka przypowieść o szlaufach
  • Odpowiedz
@Canoodle: ale zes chlopie odjechal.
Mam juz swoje lata i zawsze byly ksiezniczki, dziwki itp. I nie brakuje tez normalnych kobiet. A tym normalnym tez potrafi #!$%@?. Tak samo jest tez z facetami.
Roznica jest taka ze przez internet rozne akcje wychodza na jaw.
Ponad 20 lat temu mialem kumpla ktory mowil doklatnie to co ty teraz. Swiat idzie do przodu ale ludzie sie niezmieniaja.
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: dziewuszka zarzucała mi ból dupy to jej napisałem co było genezą mojej wypowiedzi, ale zapomniałem, że prawda w oczy kole. Dlatego przepraszam wszystkich urażonych przede wszystkim moderatora który usunął mój wpis xD
  • Odpowiedz
@umtali: jakby ktoś do mnie przyleciał na np miesiąc to wolałabym spędzić z nim polowe tego czasu ;p a nawet jak na zawsze to tez bym wolała go jak najszybciej zobaczyć, co ma gnić sam w pokoju w nieznanym kraju.
Gdyby tylko nie było w tym wpisie „z Afryki” to tez byłaby taka gownoburza? Przeczytajcie proszę jeszcze raz
  • Odpowiedz
@KobyleCaco: tak natura ukształtowała kobietę że zawsze szukają czegoś nowego same nie mogą się bzykać, dlatego ktoś musi to zrobić w nich, no chyba że same skaczą, ale to tylko półśrodek w dodatku polki przeważnie tego nie lubią. Mogłyby strzelać z palca, jak chłop na ręcznym, ale dla nich to tylko część doznania bo każda chciałaby głębiej. Dlatego szukają nowych doznań, inności w poszukiwaniu idealnego partnera. Te najbardziej zdegenerowane nie
  • Odpowiedz