Wpis z mikrobloga

ile moze kosztować spoko #bmx ?
na co patrzeć i czemu jedni mają hamulce a inni nie xD
i co jest tańsze? złożenie roweru samemu czy kupienie używki?
posztuczkowalbym sobie coś ew powjeżdżał przypadkowo w dzieci na hulajnogach ale ceny na olx tak rozbieżne że nie wiem co o tym myśleć
#deskorolka #skateboarding #sport taguje bo to w sumie ten sam dział w dekatlonie
  • 10
@entaroadun: miałem dechę lata temu ale też nie jakąś highendową tylko używkę. paru sztuczek się nauczyłem ale odpuściłem bo raz że buty na deskę się szybko rozleciały to jeszcze nie bardzo chciała jeździć po czymkolwiek innym niż skateparku no i upadki dość bolesne. dodając do tego polską infrastrukturę ciężko jej też używać jako szybkiego środku transportu bo po ulicy strach na tym jechać a na chodniku troche ciężko jak kostka wszędzie
@Totenburg planujesz jezdzic na skateparku czy ulicy(street)? Sam smigam na cult gateway z 2018 mega rowerek na uliczne spoty ()
Hamulec kwestia wygody, bezpieczniej z hamulcem tymbardziej na poczatku zabawy z bmx. Bez hamulca inna zabawa, hamujesz albo butem po podlodze albo #!$%@? but w rame nad tylnim kolem. Jezdza tak ludzie bo pozwala to robic tricki gdzie kierownica obraca sie 360 stopni, i niby