Wpis z mikrobloga

@Bounty: Warto przypomnieć, że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- zakaz rozwodów
- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia
  • Odpowiedz
@Haramb3:

- @Asmo chciał linków na potwierdzenie tego co piszę sugerując że to nieprawda
- zaproponowałem oczywisty zakład o usunięcie konta
- zaczął cwaniakować i kombinować, że dobra ale jak podam mu linki że to "oficjalny program partii" xD
- rzecz jasna nie zgodziłem się i spytałem się czy zakłada tak jak miało być ("w repertuarze postulatów polityków konfederacji")
  • Odpowiedz
@Serrrek: poczytałbym nitkę, ale wychodzi na to, że zakład na zasadzie, iż Barcelona obije drużynę z polskiej okręgówki, a wypłacalność jak u bezdomnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typowe gadanie, że "to nie jest część programu Konfederacji", albo "Niskie podatki tylko dzięki Konfederacji" bla bla, a jak coś zaczyna się sypać w partyjnym PRze, któryś polityk powie jedno słowo za dużo, to włącza się: "Konfederacja to bezprogramowa
  • Odpowiedz
Jednakże @Asmo wywiązywanie się z zawartych umów jest zarówno częścią etyki katolickiej, jak i liberalnej. To tak odnośnie twojej wykopowej działalności, która skupiona jest wokół wytykania hipokryzji wszystkich innych użytkowników. Drzazgę w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim oku nie potrafisz dostrzec.
  • Odpowiedz
@Haramb3 prześledź tamtą nitkę, o czym już ktoś wypomniał temu opłacanemu trollowi.
Połowa z tych linków była totalnie z dupy nie potwierdzając niczego.
Po drugie, mówiliśmy o czymś innym, i nie było tutaj krecenia.
Z ciekawości prześledź jego profil jak już robisz taki reaserch. Spamując ciągle o tym samym, nie mając w ogóle jeszcze racji gość albo jest jednym z pacjentów szpitala w Choroszczy albo co ajmniej się do niego kwalifikuje.
  • Odpowiedz
@Serrrek przypomnę, że spamujesz tym gownem codziennie, a kolesia który wytknął ci błąd w rozumowaniu i braku rozumienia w tym co ktoś pisze nazwałeś moim multikontem xD po czym jeszcze go zablokowałeś.
Jesteś zwykłym bezbekiem i powinieneś się leczyć.
Ale baw się dobrze, w końcu za to ci płacą.
  • Odpowiedz
@Asmo: Jak śmiecie obrażać jedyną wolnościowa partię w Polsce( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie płacą mi za to, robię to z czystej przyjemności
  • Odpowiedz