Wpis z mikrobloga

#wrestling

Opowiedzcie mi jak można interesować się tym kiczem? Wyskakują jacyś śmiesznie ubrani ludzie, śmieszne stroją miny, a czas poświęcany na rzuty w stosunku do całego czasu antenowego tego gówna to może jakieś 0.1%
  • 6
@boa_dupiciel: w sumie tak, ale trochę to przeraża jak ludzie wybierają sobie najbardziej mózgojebny rodzaj rozrywki. Discovery, national geographic itp 10 lat temu były zupełnie innymi stacjami niż obecnie. Dzisiaj są produkowane w nich głównie programy typu reality show. Produkt niskobudżetowy świetny dla mas. Ja wiem, wrestling to nie jest jakieś nowe zjawisko, istnieje z kilkadziesiąt lat. Ale obawiam się, że za kolejne kilkadziesiąt lat ambitne produkcje to będzie już prawdziwa
@Maly_Jasio: Nie kilkadziesiąt a kilkaset, jeszcze na długo przed wielką wojną organizowano walki wrestlingowe a jeżeli za wrestling uznamy po prostu walkę z zaplanowanym wynikiem to okaże się on tak stary jak cywilizacja. Piszę o tym dla ścisłości, nie żeby wykorzystać mierny argument zasadzający się na "coś jest od dawna więc musi być istotne". Bo tak po prawdzie to się zgadzam, wrestling to prosta rozrywka. Ale nie prostsza niż granie w