Wpis z mikrobloga

Nieoczywiste miejsce na spacer w okolicach Podgorza to...? Znacie takie? Jakieś inne niż spacer na Kazimierz czy wzdłuż Wisły. Mieszkam na PDG ponad pol roku a wielu miejsc nie znam, ostatnio dopiero pierwszy raz byłem w parku Bednarskiego :D
#krakow
  • 16
Zabłocie - Park Wisła, "kolorowe schody" ul. Tatrzańska (jak nie będzie śniegu), stadion Korony i Krzemionki (ośrodek TVP) wraz z dojściem koło IV LO, obszar za Muzeum Podgórza tj. spacer pod estakadą (aż do Zabłocia).
@AST0N: To proponuję spacer od fragmentu muru getta najpierw ul. Dąbrowskiego potem ul. Dekerta, gdzie jest zapomniany przez ZZM i ludzi park kieszonkowy oraz stadion Podgórza.
@AST0N: Dodatkowo w niedzielę możesz się wybrać pod Halę na starych Grzegórzkach na targ staroci. Z pozostałych propozycji przychodzi mi na myśl Rydlówka (stadion Garbarni), jednakże dewelopery zabudowały okolice oraz Staw Płaszowski.
@Aeli: Dzięki! Garbarnie znam, często smigałem na mecze przed ponownym zakazem wejścia dla kibiców :) Pomysł z halą super! Wiesz może w jakich godzinach działa?
@AST0N: Od rana (8-9) do circa 13, potem część sprzedawców zaczyna się wycofywać, a o 14 zostają niedobitki. Zawsze przychodziłem w okolicach 11-12 i spędzałem tam do dwóch godzin. Jednakże w obecnej sytuacji (gdy sławny bar na jej tyłach nie działa i jest zima) godzina wydaje mi się wystarczająca ;)
@AST0N staw plaszowski do przejścia na około, później przejść na druga stronę pod kopiec Kraka , dalej spacer po obozie płazów od strony kładki ulica do bonarki, i możesz wrócić na krzemionki od strony salonów samochodowych