Wpis z mikrobloga

Czołem, dostałem na urodziny Mi Boxa S, bo mój obecny smart tv jest dość leciwy i ciężko z nim. Nie jestem gadżeciarzem, zupełnie się tym nie interesowałem, nie wiedziałem nawet o istnieniu takich urządzeń. Początkowo zainstalowałem sobie proste apki, YT, Netflix, HBO GO i zupełnie mi to wystarczało, ale niedawno dowiedziałem się o #kodi i duży potencjał chyba w tym jest. Co mogę wycisnąć z tego Mi Boxa, jakie są profity, co mogę mieć, czym się strzela?
Znalazłem forum kodiwpigułce, ale nie ma tam odpowiedzi na najprostsze pytania: co to jest i co z tego mogę mieć? Ziomek, który mi o tym napomknął przedstawił to tak, że mogę mieć wszystkie kanały TV przez tego Boxa (?), ale po szybkim przewertowaniu jakichś pierwszych tematów okazuje się, że to mogę sobie ściągnąć jakieś aplikacje typu player.pl i tam sobie oglądać rzeczy. To w takim razie po co mi kodi, jeśli znajdę to samo na Google Play Store?

#kodi #mibox
  • 5
@mlodzieniaszek kodi ma 2 zastosowania - legalne jako mediacenter do wszystkich multimediów, lub mało legalne poprzez wtyczki - pozwalają one szukać filmów i seriali na różnych stronach jak CDA i hostingach. Taki niby Netflix. Z tym że że stabilnością wtyczek bywa różnie, szczególnie jeśli chcesz mieć treści z lektorem. Z napisami jest prościej. Całą resztę znajdziesz na kodiwpigulce albo guglu