Wpis z mikrobloga

Te ich ,,fajne dziewczyny" to pewnie jakieś pokemony 2,5/10 albo jakieś inne mikrocefalia, których nikt nie chciał, a one z braku laku brały tych gnomów, bo co miały innego zrobić


@KontrproduktywnyAnalityk: tak, ty już z góry zakładasz, ze są brzydkie i w ogóle. Jedna z nich 8/10, znacznie wyższa od niego, leciał na nią chłopak, który był fotografem m.in. Weroniki Bielik. A jednak wybrałem jego.

Co do drugiego kolegi -
  • Odpowiedz
@Judger2: mam sporo znajomych o takim poście i nigdy nie myślałem o nikt w kontekście "niscy goście". Oni nie maja żadnych kompleksów z tego powodu. A ty ile masz wzrostu?
  • Odpowiedz
@Judger2: ważne abyś nie chodził przygarbiony tylko wyprostowany, klata do przodu, pewny siebie. Kiedyś w pracy mieliśmy gościa 165cm a był tak pewny siebie, ze nikt go nie postrzegał jako niskiego.
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: ale co ma na celu Twój wpis? Mam Ci przesłać link do jego FB, żebyś sam ocenił? Aha i na dodatek zona od tego "kurdupla" jest o rok starsza. Poznali się w liceum, żeby nie było ze była desperatką
  • Odpowiedz
@qwe_: wszystkie kobiety lubia wysokich tak jak wszyscy faceci spuszczaja sie na dlugonogie midelki 10 na 10 z wielkimi cycami
Sam znam typa ktory ma 168 i ma ladna laske ale on akurat ma sylwetke jak jeff seid i twarz ktorą mogguje wiekszosc modeli
  • Odpowiedz
@qwe_: "170"
Co?
Ja mam 17 lat 174 cm i to jest zdecydowanie wzrost ponizej sredniej bo w klasie na 26 chlopakow jestem 6,7 od konca
Ty mieszkasz na filiponach skoro uwazasz ze 170 to sredni
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: dla mnie wielkość cycków nie ma znaczenia (w granicach rozsądku). Co do wysokich facetów - to kwestia względna. To jest tylko jeden z czynników. Najwiecej jest jednak facetów o przeciętnym wzroście
  • Odpowiedz
Ja mam 17 lat 174 cm i to jest zdecydowanie wzrost ponizej sredniej


@Kontodlapostu2: to nie jest zdecydowanie poniżej średniej. Średnia to 177cm. Ponadto jeszcze urośniesz. Miałem w klasie kumpla, który 1 LO był średniego wzrostu, natomiast w ciągu roku mocno uniósł (aż nauczyciele zwracali uwagę) i skończył na 185cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz