Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sprawiłem sobie #xiaomi na święta i strasznie mnie irytuje fakt że na #miui 12 nie da się ustawić dźwięku notyfikacji z appki. Używam na starym Samsungu Sofascore oraz FotMob i tam te notyfikacje mają swoje dźwięki bramek, kartek itp a na tym Xiaomi wszystkie notyfikacje są obarczone tym samym dźwiękiem podstawowej notyfikacji.

Ktoś wie jak mogę to zmienić? Tak żeby telefon zaczął używać notyfikacji wbudowanych w appki?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pietal: dostałem przed chwilą powiadomienie z tej aplikacji i był ich dzwięk, jakbyś nie ogarnął to w nowych androidach musisz zezwalać na to by aplikacje grały swoje dzwięki itd.
  • Odpowiedz
@jaciepiernik: Przeinstalowalem appke i dziala. Wczesniej ja mialem automatycznie sciagnieta jak przenosilem dane z telefonu na telefon. Wychodzi na to, ze musze zainstalowac je manualnie zeby smigalo.
  • Odpowiedz
@jaciepiernik: Wiem kolego, az tak bardzo uposledzony nie jestem xD Mialem dzwieki ale tylko ten podstawowy dzwiek notyfikacji na kazde wydarzenie. Odinstalowalem, zainstalowalem ze sklepu i dziala.
  • Odpowiedz
@jaciepiernik: Kupilem nowy telefon i zrobilem po prostu to przeniesieni aplikacji z telefonu na telefon w ramach tego samego konta gmail. Poinstalowalo sie to wszystko samo ale te notyfikacje nie dzialaly. Po tym jak je teraz odinstalowalem i sam zainstalowalem ze sklepu Play to wszystko smiga, dzieki
  • Odpowiedz