Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dambibi: jako kibica F1 cholernie boli mnie ten bolid - z wielkiej druzyny, legendy dyscypliny i sympatycznego Włocha zrobili sobie propagandę, czego w Sauberze najpewniej nawet nie są specjalnie świadomi. Nawet Hamilton i jego wygrane wyścig w wyścig nie obrzydzają mi tak tego sportu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awfie: Jaką propagandę? To jest zwykła reklama, tak samo możesz mówić, że każdy inny sponsor urządza propagandę bo sponsoruje f1 dla własnych korzyści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ZADYMIARZ_PL: Orlen poprzez F1 i wykorzystywanie faktu, że Kubicę lubi wielu Polaków ociepla swój wizerunek, przez co duża grupa osób zapomina, że to cyniczna, marionetkowa firma będąca w rękach rządu. Nie miałbym z tym problemu, gdyby Orlen był apolityczny - tak jak każdy inny sponsor - ale niestety nie jest, co pozwala odbierać ich działania za propagandowe niezależnie od wartości reklamowej.

Podobny trick wykorzystywał reżim wenezuelski - państwowa PDVSA sponsorowała Maldonado
  • Odpowiedz
Cofanie Polski do czasów sprzed 1991 roku i podporządkowywanie wszystkiego neobolszewickiej Partii to "Odzyskiwanie dla Polski". Ależ ja gardzę tymi komuszymi ścierwami i prostymi cepami ze wsi, którzy na to głosowali.
  • Odpowiedz