Wpis z mikrobloga

Działa wam synchronizacja przypomnień między #iphone a #applewatch? Coś mi się wydaje, że od kilku dni nie działa, teraz zauważyłem, że na dwóch zegarkach mam przypomnienia które kilka dni temu wykonałem...
  • 8
  • Odpowiedz
@RaczejNiePiszDoMnie: a jak dodasz nowy w telefonie to pojawia się na zegarku? i zawsze wszystko ci dobrze działa? jak to robisz? bo ja w tym tygodniu w dwóch sprawach rozmawiałem z drugą linią wsparcia i oni nie wiedzą czemu coś tam i coś tam nie działa. nie rozumiem tych produktów tej firmy, dla mnie to jest maksymalna #!$%@?, cokolwiek innego działa lepiej - zdjęcia lepiej trzymać w google, lepiej od icloud
  • Odpowiedz
@ygreko: Wlasnie zrobilem test. Dodalem przypomnienie wykorzystujac aplikacje "Przypomnienia" na telefonie. Ustawilem czas na godzine 23 i o godzinie 23 dostalem powiadomienie na zegarku (AW4). Co do reszty, to ciezko mi sie odniesc. Ja przeszedlem z Androida jakies 3,4 lata temu i ekosystem Apple zawsze mi "dziala". Co mialo sie synchronizowac to sie synchronizowalo i nie mialem jakis wiekszych przygod.
  • Odpowiedz
@RaczejNiePiszDoMnie: OK, szczęściarz. Ja mam w bibliotece icloud inną ilość zdjęć niż mi się pojawia na urządzeniu; oczywiście kasowana była biblioteka ale po synchronizacji jest to samo, nikt nie wie skąd się biorą dodatkowe zdjęcia a mam ich kilka tysięcy i ciężko przeglądać wszystkie aby znaleźć te inne - oczywiście tzw support tej tzw firmy nie potrafi pomóc. OK, co mi pomogło teraz, to odpięcie i przypięcie zegarka do telefonu -
  • Odpowiedz
@RaczejNiePiszDoMnie a jeszcze jedno - jak kasujesz sms na telefonie to on się też kasuje na zegarku? może ja żyję w jakiejś równoległej rzeczywistości? u mnie się nie kasuje, muszę ręcznie z zegarka usuwać to, co usunąłem w telefonie
  • Odpowiedz