Wpis z mikrobloga

Typowy dzwoniący do kanału sportowego:
- halo?
#witamy
-halo słychać mnie?
#slychac, nawijaj
-halo!
#scisz!
-halo?!
#sluchamy!
-o Witam! Dobry wieczór. Przede wszystkim chciałem powiedzieć, że próbowałem się do was dodzwonić 347 razy i w końcu się udało!
#swietnie! słuchamy cię przyjacielu!
-bo bo... ja chciałem powiedzieć, że robicie świetną robotę panowie!
#dziekujemy. Co masz nam do powiedzenia?
-bo..ja... bo... naprawdę super panowie, cały czas was oglądam.
#zajebiscie, ale masz nam coś do powiedzenia?
-tak, chciałem zapytać, co panowie sądzą o Arce Gdynia w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
# dobry skład, perspektywiczny x, y. Jeżeli trener Z wzmocni lewą obronę i poukłada środek to mają szansę wejść na naprawdę solidny średni poziom.
-no, to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy wy macie kur*a AUTYZM? NO JAPIER**LE!!! KTO TAM SIĘ W OGÓLE DODZWANIA? Sami pieprzeni niedorozwoje. Kto wam dał telefon do ręki? Jakim cudem wy nie giniecie w drodze do żabki, albo do roboty na cieciówce?

#kanalsportowy
  • 13
@Metiu1231: Nie próbowałem nawet. Ja się z Matim ze 4 razy w jednej knajpie widziałem, jak wpierdzielał śniadanko ze smokiem i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą w pobliżu siedziby weszło i ks. Także jak będę chciał ich o coś zapytać to po prostu to zrobię na żywo. Oczywiście jak świat wróci do normalnego rytmu.
@sralpies: ogólnie cała idea hejtparku to jest jakiś żart albo ja nie rozumiem przesłania.
Dzwoniący ludzie to dałny: halo, czy mnie slychac, moge pozdrowic babcie dziadka twoją starą dziewczyne? no możesz. no to pozdrawiam dziadka mame i kamila przemka i sebastaina wiem ze tego sluchacie.
no pytanie masz do nas? nie chciale mtylko powiedziec ze dobrze jest, dobrze robicie dobry przekaz dajecie. no dizeki pozdrawiamy.
Hejt. sam hejt też jest według
@Tussipini: dlaczego dzwoniłeś pijany? 90% to pijani albo kretyni? Albo jedno i drugie? Jakby tak oceniać Polaków przez pryzmat społeczności kanału sportowego to można pomyśleć, że Polska to kraj debili i alkoholików.. zaraz zaraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies: moim zdaniem ten format się już wyczerpał i dzwoniący są mega wkuwiający. Całkiem się przekonałem do tego zdania oglądając ostatnie zebranie zarządu. Wolę żeby przychodzili goście i to prowadzący zadawali im pytania, bo z reguły jeden telefon na kilkanaście ma coś ciekawego do przekazania. Reszta to debile tak jak to op trafnie opisał. Może na początku to miało sens, ale od dawna jest męczące.
@stulejan: dokładnie. Telefony to strata czasu. Ale niestety to głównie one napędzają tą popularność. Każdy chce zadzwonić. A te telefony podczas zebrania zarządu to taka żenada, że właśnie one sprawiły że założyłem ten wątek. Dramat po prostu. Normalnie banda kretynów z jednym zwojem mózgowym.