Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Przed chwilą dostałem telefon z Euro RTV czy chce wciąż zamówić PS5 bo poprzednio mi anulowali jak sprzedawali zestaw za 3600. Otrzymali nowa dostawę i wysyłka jest dzisiaj z magazynu dostawa w środę za pobraniem PS5 z napędem plus pad za 2699 zł.

Zdążyłem się już pogodzić z brakiem możliwości zakupu PS5 po tylu nieudanych akcjach zakupowych i kupiłem Xbox series x. Ale to nie to samo czegoś mi brakuje w tym systemie microsoft. Na plus jest na pewno xbox gamepass jest tam góra gier w pakiecie w tym dużo gier aaa.
Ale na szczęście mam jeszcze możliwość oddać do sklepu. Marzenia się jednak spełniają :)

#ps5 #euro
  • 28
@maxer_: jaki numer zamówienia i z której godziny? (chodzi mi o to zamówienie za 3600)
PS:Ja sprzedałem swoje XSX i nie mogę się doczekać PS5. Xa nie potrzebuję bo mam PC a streaming po sieci domowej działa w pytę.
@maxer_: ja też nie mam maila. Sam pytałem babki zdziwiony czy to na pewno przyjdzie przed świętami. Zapewniała mnie że będzie nawet dzisiaj i to na 100%. Maila też nie mam. Nie chcę mi się dzwonić do euro żeby się nie #!$%@? ale jak mi tego do świąt nie przywiozą to porządnie się wkurzę