Wpis z mikrobloga

Jak on ma to wziąć - nie rozrywając papieru?


@Delfin17: Baton jest przyklejony do tej białej kartki, a biała kartka do specjalnie przygotowanego miejsca na paczce wzmocnionego kilkoma warstwy taśmy ;p Ogarnięte
  • Odpowiedz
Charakter pisma jak u chłopca z podstawówki xD


@Delfin17: Panie, ostatni raz ręcznie pisałem na pierwszym roku studiów jak jeszcze notatki robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Delfin17: ale bym rzucal ta paczka. Jestem na redukcji i uwielbiam kitkaty, więc moja wola zostalaby wystawiona na próbę i musiałbym sie podwojnie meczyc...

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Delfin17: Baton jest przyklejony do tej białej kartki, a biała kartka do specjalnie przygotowanego miejsca na paczce wzmocnionego kilkoma warstwy taśmy ;p Ogarnięte


@Delfin17: czyli pierwszy kurier wezmie batona. Pozniej drugi dostanie paczke z napisem "dla pana kuriera"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Delfin17: Tak tak #!$%@? batonika Pan kurier odbierający paczkę i nawet jak ją potraktuje ulgowo to paczka trafi do magazyny gdzie na sortowni i tak każdy będzie nią #!$%@?ł potem pojedzie do oddziału docelowego gdzie zostanie #!$%@?ęta na taśmę a z taśmy inny Pan kurier #!$%@? ją na samochód.
  • Odpowiedz