Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@ScaRRyMaN Szybciej pomalować i zmyć rozpuchem niż się #!$%@?ć z oklejaniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Bdzigost 6000zł, jakieś 3000zł w tym z 1500zł to rzeczy eksploatacyjne.

@kabalarz Zastaw tonujacy Colourlock dobrany po VIN, około 60zł za zestaw rozpuszczalnik specjalistyczny, farba, farba bezbarwna zabezpieczająca, generalnie myślę że by starczyło na jakieś 4 kierownicę, bo zrobiłem kierownicę, gałkę i jeszcze sporo farby zostało.

@razorn3 Malowana
  • Odpowiedz
Życie jest za krótkie by jeździć Passatem B8 w TDI

Popieram w całości taką pasję. Jeden wozi dupę z A do B a inny ma z tym większe emocje.


@ChickenDriver: tyś chyba nie oglądał kiviego racing. 330 km z tego silnika się wyciąga(2.0 bitdi i nie, nie sa awaryjne.,) i to #!$%@? jak #!$%@? ;)
Bardzo chętnie bym pojezdzil takim B8 z tym TDI ;)
Stitch - > Życie jest za krótkie by jeździć Passatem B8 w TDI

Popieram w całości ta...
  • Odpowiedz
  • 0
@ChickenDriver określ, który to jest zwykłym nudny tdi ;) bo rzuciłeś b8 w tdi, który ma i zajebiste tdi (270 w serii, a katalog 240) :) wiec tak, czepiam sie. Nie znosze hejtu samochodów bez pokrycia
  • Odpowiedz
@Stitch: Przecież B8 w nudnym TDI to nie tylko 240 KM, które w serii pluje 270 KM ale też podstawowe 150 KM.

Zresztą.. żaden diesel nie daje tyle frajdy co mocna, lekka i dobrze zawieszona benzyna. Mam obecnie takiego dłubniętego i wciąż standardowa zaleta to wyprzedzanie ale zrywy ze świateł, ciężka przednia oś, która ryje na zewnątrz każdego dynamicznego zakrętu.

Dla mnie frajda z jazdy to nie but od 0 do
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: ale przecież nikt Ci nie każe kupować szarego nudnego passata na feldze 16. Mozesz kupic wlasnie takiego 240(albo bene w r line), ktory felgi ma juz 19, zawiecha mega sztywna, ktora po zakręcie lata bardzo przyjemnie. Nie lubię po prostu pieprzenia 'blabla, jezdzij nudnym passatem', bo i ten model potrafi duzo zaoferować ;) Ja ze swojego diesla też zrobiłem połykacza zakrętów, zawiecha sztywna jak beton i wiele benzyn mocniejszych na
  • Odpowiedz
@Stitch: Równie dobrze mogę kupić za te same pieniądze dużo ciekawsze auto niż "usportowioną" landarę z ciężkim dieslem pod maską.

Zresztą po co mnie przekonujesz do diesla, skoro dieslem jeżdżę? I to tym z "lepiej prowadzących" się.

Twierdzę, że to jest nudny bo mam porównanie. Jeździłem innymi autami i nic mi nie zastąpi dobrej benzyny z turbo, czy też bez o niskiej masie i dobrym zawieszeniu.

W codziennej jeździe zabetonowane zawieszenie
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: tylko dalej twierdzisz, ze nie pójdziesz ty i na sile przekonujesz, ze każdy inny zrobi to co Ty. a tu jesteś cholernie w błędzie i to Ci przedstawiam. Ja mając 250k w kieszeni kupilbym b8, które prowadzi się zajebiście (zrobilem duzo km i innymi duzymi sedanami tez z tych lat ;) ) i dalej twierdzę, ze to, ze Tobie to nie pasuje i wolalbys cos innego nie oznacza, ze kazdy
  • Odpowiedz