Wpis z mikrobloga

Jest i moja #wykopaka () Chciałem napisać na tagu, że możecie już nie sprzątać na święta, bo @Mashe pozamiatała, ale widzę, że ktoś mnie ubiegł xD Może na tagu #pokapake jeszcze nie ma. Jak nie było, to już jest ^^

No już po otwarciu kartonu, wiedziałem, że będzie super, ale jak zobaczyłem te cudownie zapakowane prezenty, to nie chciałem im rozpakowywać, tak ładnie to wyglądało :D (zdjęcie w komentarzu)

Zgodnie z sugestią na kartonie najpierw prezenty, później list. A jak już się zmotywowałem (no dobra, nie było to trudne) do zniszczenia tych opakowań, zobaczyłem tam (w kolejności odpakowywania):

- Syrop do kawy od mount caramel o smaku czekolady z chilli - żeby było śmieszniej, przygodę z tą firmą rozpocząłem... wczoraj, kiedy to od różowej dostałem w prezencie syrop tej samej firmy, ale o smaku karmelowym. Teraz mam dwa różne, jeden pyszny, drugi na pewno też (kto nie lubi czekolady z chilli?!)

- Wyroby domowej roboty (), czyli:
-> Dżem z dyni
-> Sok z czarnego bzu
-> Sok z mniszków
-> pierniczki
Wszystko piękne i jeśli smakuje (a pewnie tak) tak jak wygląda, to będzie orgia smaków!

- Czekolada o smaku karmelu z solą, smaku niebios.

- l-teanina, z którą wcześniej styczności nie miałem, ale redukcja stresu i wspomaganie utraty tkanki tłuszczowej to jest dokładnie to, czego mi trzeba, więc będzie dodawane!

- orzechy nerkowca - mam w domu stały i spory zapas różnych orzechów i suszonych owoców, ale tych akurat nie. Więc teraz już mam i będę je jadł ;)

- kubek termiczny z sitkiem i wyświetlaczem temperatury cieczy - idealnie się nada i do kawy i herbaty i yerba mate (i to to ostatnie było motywatorem prezentu :D). Podręczny, bo 500 ml, idealnie nada się nawet do tramwaju, a w sylwestrowy wieczór naleję sobie grzanego wina, żeby było co pić w areszcie, jak już mnie zamkną za wynoszenie śmieci po 19:00

- kryminalna gra planszowa "Detektyw" - jaram się jak telefony ludzi z CD Project w dniu premiery Cyberpunka! Strzał w 11 na 10-stopniowej skali. Uwielbiam kryminały, zagadki i tego typu rzeczy, pochłaniam kolejne filmy i seriale i książki, a jeśli dają one możliwość samodzielnego dochodzenia do rozwiązania sprawy, to od razu +2 do oceny. A tutaj taka gratka, szczególnie, że i tak miałem w końcu jakąś planszówkę sobie sprezentować. Podobno dla nowicjuszy w temacie zrozumienie zasad może być trudne, ale nie ma tego złego, w końcu coś w trakcie lock.. ekhm, NARODOWEJ KWARANTANNY trzeba robić. Będzie grane!

No i już po wszystkich prezentach otworzyłem i przeczytałem super list, w którym Pani Mikołajowa wyjaśniła swoje motywy przy dobieraniu prezentów, a w wiadomościach prywatnych jeszcze zdążyłem dzisiaj o kilka rzeczy związanych z przechowywaniem soków i dżemu dopytać :D

Raz jeszcze ślicznie dziękuję za wspaniałą paczkę i samych szczęśliwych chwil życzę! ()
źródło: comment_1608219454W39F3Gb0bh2Mg6fWBhSxMX.jpg
  • 2