Wpis z mikrobloga

i to już ostatni post wieńczący mój spam. Szalenie Ci dziękuje @cyderek za tyle serca włożonego w pakę w tym dziwnym 2020 roku. Przyznam, że zrobiła mi dzień i dodała mnóstwo radości, której mi troszkę ostatnio brakuje ()

Ciastka są przepyszne, ja nie umiem nic piec, więc strasznie doceniam. Słodycze są super, bardzo lubię takie „nowości”. A kubeczek z tej serii już mam jeden (trochę inny, ale też różowy), więc ten będzie drugi. Idealnie! Świeczki uwielbiam! Kryminału takiego jeszcze nie mam, a kolekcję mam dość sporą, więc z radością przeczytam. Drewniana chatka do złożenia to mega pomysł! Szykuje się super zabawa. Świeczki uwielbiam, kominek na pewno stanie w honorowym miejscu. A bomba to WOW - przekaż narzeczonej, że ma talent!

Paczuszka mega kochana i taka „przytulająca”, więc najbardziej mnie zaskoczyło, że przygotował ją niebieski pasek @cyderek Dziękuje Ci strasznie () Również życzę Wam Wesołych Świąt i niech Wasz 2021 będzie równie cudowny jak ta paczka!

#tajnymikolaj #pokapake
anythin - i to już ostatni post wieńczący mój spam. Szalenie Ci dziękuje @cyderek za ...

źródło: comment_160813584148BOSExgL4yGwfqKyVM3Yo.jpg

Pobierz
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anythin: Przyznam, ze nie udałoby mi się tego tak ładnie zapakować bez pomocy narzeczonej, wiec nic dziwnego, że widzisz w tym kobiecą rekę :D Trochę się bałem, ze nie wszystko może jest spersonalizowane, dlatego bardzo się cieszę się, że zawartość paczki Ci się podoba :D Wesolych swiąt!