Wpis z mikrobloga

@Czeski-: wiem, te wasze strajki są skompromitowane, a i mało kto na to chodzi.

Ogólnie nazywanie pisu bolszewią to spore nadużycie, radzę popatrzeć na własnych liderów :-). PIS to głupcy - socjaliści/etatyści, ale do waszych liderów, czy niektórych w sejmie to im jeszcze daleko :-) - co nie znaczy, że ich popieram. Nie popieram - ale mając do wyboru SK czy PIS - no pozostaje PIS. Socjalizm to przedpole komunizmu.
  • Odpowiedz
@Czeski-: co mi oferujecie, jako zwolennikowi wolnego rynku i przedsiębiorcy? nowe podatki, bo Julki chcą abortować dziecko, bo skalały po kutangach? fajnie, not buying it.

Nie to, żeby pis oferował lepsze rzeczy xD, ale chyba jest tego mniej. Tak więc realnei mamy to samo albo gorzej. Nie oferujecie nic ciekawego.
  • Odpowiedz
@DIO_: przecież na nich nie głosuję, trzeba jednak być słabo ogarniętym politycnzie, by sądzić, że SK przyniesie jakiekolwiek obniżenie podatków - to są bajki z mchu i paproci, możecie je sprzedawać na tych marszach, może ktoś to łyknie. Realnie to tylko postkomuna obniżała podatki, ale tego SLD już nie ma, a szkoda. Tylko, że oni też byli mocno za kościołem, nawet pójdę po bandzie i powiem, że tamto SLD było
  • Odpowiedz
jakiekolwiek obniżenie podatków


@Student_AWAS: Tu nie chodzi o jakiekolwiek obniżanie, zawyżanie podatków, czy cokolwiek poza tym by ZNISZCZYĆ PISIORÓW. Ci durnie z rządu niszczą ten kraj bardziej niż ktokolwiek.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Tu nie chodzi o jakiekolwiek obniżanie, zawyżanie podatków, czy cokolwiek poza tym by ZNISZCZYĆ PISIORÓW. Ci durnie z rządu niszczą ten kraj bardziej niż ktokolwiek.


@DIO_: nie widzę tego, by niszczyli bardziej, niż robiła to PO. To takie same pokraki i głupcy, przy czym PO i Tusk mają na sumieniu odpowiedzialność za obecny burdel - to PO pomówiła Cimoszewicza w 2005 orku, przez co ten usunął się
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Typie, wbij sobie do głowy, że nie każdy kto popiera **** jest za aborcją na życzenie i popiera ta obłąkaną feministkę, ale ty(specjalnie z małej) to pewnie doskonale wiesz, po prostu 60gr/wpis.
  • Odpowiedz