Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@wigr: Aż taki błąd wypowiedzi to nie jest, ostatecznie w pl dalej masz w ciul miejsc gdzie jest miedź albo tylko takie sobie LTE, nie dawno pamiętam jak kisnąłem bo znajomek (btw. Mieszkający na osiedlu nowobogackich domków) cieszył się bo nie ma już 2mb/s tylko 10, gdzie ja od lat w bloku mam 120 i prędkości poniżej powiedzmy 50 to zrobiła się dla mnie czysta abstrakcja. Czy inny znajomy mieszkający w
@lisiarz To i tak nie tak źle jak na wieś, u mnie jest maksymalnie do 6Mb/s, z chęcią bym się zamienił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Np. do mało dynamicznych gier w xCloud jak Slay the Spire wystarczy do uruchomienia i cierpliwego grania, ale z drobnymi artefaktami, których "gęstość" rośnie wraz z obciążeniem.
"u mnie na wsi nie ma internetu to się ty pewnie też długo nie doczekasz" XD


@g0dl1ke: nie mieszkam ani na wsi, ani w Polsce, natomiast dalej parę milionów abonentów mających Neostradę 1-10Mb może dalej o tym marzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wigr: wreszcie po raz pierwszy w życiu mam porządny internet, pół gbit/s i niskie pingi. Spróbowałem tego cudownego GeForce Now i niestety, ale opóźnienie jest jednak zauważalne, ciężko się gra
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal1358: Na GeForce NOW, ani Stadia jeszcze nie grałem. Zastanawiam się, który będzie lepszy serwis. A może żaden nadal nie jest dobry?
@wigr: nie wiem jak Stadia, ale słyszałem że dużo problemów z tym było.
Co do GeForce Now, jeśli jeszcze nie wiesz, to można grać za darmo (oczywiście pod warunkiem że masz daną grę na steamie czy tam uplayu). Godzinne sesje, po każdej godzinie możesz znowu wejść do gry na kolejną godzinę. Haczyk jest taki, że czekasz w kolejce, a osoby które mają płatny abonament wchodzą od razu na początek. Raz jak