Wpis z mikrobloga

@login-jest-zajety: te guzy wielkości drugiej głowy częściej niż w reszcie świata, chyba zdarzają się w Indiach, co może sugerować, że brak dostępu i w ogóle możliwości uzyskania pomocy medycznej może do czegoś takiego doprowadzić. No i pewnie zaniedbanie niesamodzielnej starszej osoby tez wchodzi w grę. a na przekór tych czarnolist leci obserwacja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login-jest-zajety: no i co z tego, jak duża część pacjentów ma w dupie normalizację cukrów i ma non stop hipo-hiperglikemie. I nie przemówisz takiemu, że ma sobie liczyć wymienniki, dostosowywać dawki itd. On wie lepiej i na oko wszystko liczy
  • Odpowiedz
Ja nie wiem co za debil doszedł kiedyś do wniosku, że gore i nagie panienki wrzucimy do jednej kategorii 18+. Przecież to zło w czystej postaci.
  • Odpowiedz
@FlatEric Nie tylko dieta ale i ruch oraz dbanie o higienę i komfort stóp. Każda rana, grzybicę, otarcie przy niewyrównanej cukrzycy może skończyć się czymś takim. Lusterko takie małe do makijażu to powinien być przyjaciel cukrzyka, jeżeli nie jesteśmy w stanie zobaczyć, zegnąć stopy aby ja zobaczyć, można położyć lusterko na ziemi i ja obejrzeć dokładnie. Dodatkowo lusterko przydaje się przy podawania insuliny w brzuch jak się ma spory. Widać wszystkie
  • Odpowiedz