Wpis z mikrobloga

#telewizory #pytanie #asystentgoogle
Potrzebuję telewizora z którym można 'pogadać' po polsku. Patrzyłem za LG i to ich ThinkAI i się zastanawiam, czy by nie dał rady - problem jest taki, że tam chyba po wyszukiwaniu głosowym filmu na netflixie np pojawia się strzałka/myszka i trzeba jeszcze w to kliknąć - nie wiem czy da się ustawić opcję żeby automatycznie włączało najlepszy wynik. Fajnie jakby można było powiązać z telefonem po asystencie google i wysłać smsa czy inne gówno - bo z tego co wiem to te google home mini nie mają polskiego (lub częściowo niektórzy mają, inni nie).
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Init0: taguj #kiciochpyta :D
Moim zdaniem żaden z telewizorów nie będzie spoko, lepiej dokupić osobno głośnik Google Home i z nim sobie pogadasz. Niestety język polski leży w asystentach głosowych, zresztą nie tylko polski :/
@iErdo: miałem ten mini - nie było po polsku, a nawet po angielsku ciężko się było z tym dogadać - w telefonie bez problemu po ang/pol, ale w głośniku była lipa.
@iErdo: nie za bardzo, jak sprawdzam w google to nic takiego nie ma - a dodatkowo opinia na xkom która ma niby 2 msc też mowi, że nie ma polskiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) może trzeba kupić, podłączyć i liczyć że dostanie sie w tym życiu xD