Wpis z mikrobloga

@czarusmyk: wiæzania ok jak dla początkujæcego pytanie jak z częściami zamiennymi do nich. Do 500 nie kupisz nic lepszego dobre wiæzania zaczynają się niestety od 800-900zł, ale jako początkujący wielkiej różnicy nienodczujesz po za wygodą zapinania/odpinania, wagą i gorszą regulacją.
  • Odpowiedz
@czarusmyk zalezy od budzetu, jak na 1-2 sezony to ja osobiscie bym btal jakies uzywki w dobrym stanie bo miekkie wiazania raczej nie sa eksploatowane tymbardziej ze ten sezon raczej pojdzie na straty
  • Odpowiedz
@czarusmyk: Na snowboardowy.pl za mniejsze pieniądze (~550 zł) kupisz Union STR z zeszłego sezonu, które są oczko wyżej niż Flite. Na supersklepie dobrą i tanią opcją moim zdaniem są Drake Reload. Wychodzą za ~450zł.
  • Odpowiedz
@czarusmyk: Nie powiem Ci niestety więcej niż wyczytasz na stronie producenta. Zasadniczo STR jest allmountain, jest cięższy i sztywniejszy. Flite - freestyle, bardziej miękkie i lżejsze. W wiązaniach wg mnie bardzo dobrze sprawdza się zasada droższe-lepsze. Szczególnie w obrębie jednego producenta. Pytanie tylko na ile będziesz w stanie wykorzystać jego możliwości.
Sam, w oparciu o opinię znajomego, w Unionie niżej Force bym nie schodził, ale w nich starsze roczniki nie mają
  • Odpowiedz
@NewSky: dziękuję bardzo za obszerną opinie :D! zdecydowałem, że narazie kupie te co wstawiłem, a po sezonie/2ch zmienie na coś lepszego, jak już się "wjeżdżę" :)
  • Odpowiedz