Wpis z mikrobloga

@MELINATOR: nie napisałem, że w to wierzę.
Tak samo, jak nie wierzę, że gościu wchodzi w dilerke musząc robić z siebie szmate na strimach, bo tak mało z dilerki zarabia i nie stać go nawet na inne ciuchy, poza jednymi spodniami, jedną koszulką e7a i czapeczką, podrzędnymi smartfonami z dolnej półki, a na strim towar przywozi kuca, bo taki z lepszego obsrańca diler. :D
  • Odpowiedz
@korf1: szmate z siebie robil, bo mial zryta banie od mefedronu. Lordzik nauczyl sie cpania od lepszego i tez mu siada na banie totalnie. zanim zaczal cpac te strimy byly duzo normalniejsze.
  • Odpowiedz
@MELINATOR: może i jest tak, jak piszesz. Nasuwają się jednak trzy wyjścia:
-lepszy dobrze się kamuflował ze swoimi zarobkami z dilerki udając biedaka;
-lepszy był tak samo kijowym dilerem jak i strimerem
-rynek jest tak przesycony dilerami, jak konsultantkami avonu, czy innych MLMowskich gówien;

Ja jednak obstawiam, że poskutkowały wysyłane w ciemno screeny do wszystkich o nazwisku Garczyński i ktoś powiadomił babke, matke, ojca, czy kogo tam, kto utrzymuje tego upośledzonego
  • Odpowiedz
Ja jednak obstawiam, że poskutkowały wysyłane w ciemno screeny do wszystkich o nazwisku Garczyński i ktoś powiadomił babke, matke, ojca, czy kogo tam, kto utrzymuje tego upośledzonego pasożyta i zakazali mu działalności w internecie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@korf1: to malo realne. bo oprocz youtube nie ma zadnej aktywnosci ani na fotce ani na fejsie ani nawet na instagramie. wierzysz, ze ot tak by calkowicie zrezygnowal z internetu
  • Odpowiedz
@MELINATOR: poprostu trudno mi uwierzyć, że ktokolwiek, kto zwerbował tą płotkę do opylania towaru nie został nigdy przez nikogo poinformowany, że gość, który lata z jego towarem: drwi z Legii, zachowuje się jak skończony debil na strimach, wsadza pitola do majonezu, o waleniu odkurzacza nie wspominając. Podobnie, jak to że zaden klient nigdy mu za to łypy nie obił.
Poza tym lordzik to MITOMAN podobnie jak obsraniec i rafatus, stąd trudno
  • Odpowiedz