Wpis z mikrobloga

@Meritum: @ByloSobieZycie: Właśnie panowie, od kilku dni się bawię, konto zweryfikowane, about you zrobione całe, jedno zlecenie za 7 funtów zrobione, ale w sumie tylko tyle dostałem, pojawiały się inne, ale wtedy nie miałem zweryfikowanego paypala, to nie mogłem dołączyć, później serwer miał problemy, mimo, że pojawiło ich się mnóstwo i nie można było dołączyć do żadnego. No i od wczorajszych problemów, nic mi się nie pojawia :/
@fanarianygrande: I radzę nie zmieniać zbyt często zakładki about you bo ja chciałem kiedyś podkolorować i potem przez 2 następne miesiące miałem może 5 ankiet na łączną wartość 5 funtów ;D ale potem wszystko wróciło do normy i miałem nawet dni gdy za jedną ankietę dostałem 30 funtów.
@leniwa_bula: Imię, nazwisko, numer telefonu podałem prawdziwe z całą resztą skłamałem, ale nie wiem jak obecnie to wygląda bo u kilku osób czytałem, że wyrywkowo potrafią poprosić Cię o twój dowód by Cię zweryfikować. Ja mam konto starsze więc mnie to nie dotyczy
@leniwa_bula: Ale lepiej jeśli podasz swoje dane prawdziwe i ewentualnie jeśli nie jesteś pełnoletni to dodaj sobie kilka lat ;) O dane raczej nie masz się co bać na numer telefonu nikt mi nie dzwonił co miało miejsce na kilku podobnych stronach
@ByloSobieZycie: Ok dzieki za odp. Nie miałem wcześniej styczności z takimi stronami więc nie wiedziałem czy to bezpieczne. A z pełnoletnością nie mam problemu( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze jedno - podczas rejestracji na profilicu w pierwszym polu wybrać "I want to take part in studies"?