Wpis z mikrobloga

A ja chyba jutro do XSX dokupuje ps5 jak się uda wyrwać i #!$%@? w te wojenki konsolowe. Do tego jeszcze mam switcha pełen komplet. Ludzie mają hobby na które wydają w #!$%@? hajsu miesięcznie, a my się będziemy zastanawiać czy można wydać 5000 zł raz na 7 lat XDD

#xbox
#ps5
  • 32
  • Odpowiedz
@Cinkito: Znaczy wiesz, spójrzmy na takiego Ghost Runnera, gra w której umierasz setki razy na poziom ale tam mimo #!$%@? gra mi się przyjemnie, natiomiast znajomy co jest fanem soulslików nienawidzi tej gry, tak więc jak powiedziałeś, co kto lubi :)
  • Odpowiedz
@Lordon: ostatnio właśnie po chyba roku odpakowałem rise of the tomb raider i pyknąłem 10% gry, wziąłem się za granie żeby mieć wymówkę dla zakupu PS5 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Xoltron konsole to ultra tanie hobby, PCty to tanie hobby nawet taki PC za 10k, przypomnę, że jak ludzie mają hobby typu samochody, motocykle, zegarki czy jakiś sport to koszty są nieporównywalne. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@apatozaur hmmm to jak to nazwać? Ja jeżdżę na moto, mam usportowione auto, jeżdżę na desce, gram na kompie czasem, konsole też zawsze miałem. Czy to hobby są?
  • Odpowiedz
Ostatnio przeglądając fejsbuka trafiłem na linka gdzie jakiś sklep reklamował Xboxa w sprzedaży i z ciekawości wszedłem w sekcje komentarzy.Oczywiscie poziom #!$%@? wszechogromny ale przejrzałem te wszystkie profile które "biją się" internetowo o to która konsola lepsza i stwierdzam jedno wielkie XD.
Te całe wojny to napędzają jakieś kuce albo 13 letnie dzieciaki gdzie żaden z nich nie wydał ani grosza że swoich pieniędzy bo zwyczajnie są na tym etapie że nie
  • Odpowiedz