Wpis z mikrobloga

Cześć,
Przychodzę z krótkim podsumowaniem badania, do którego link udostępniałam na wykopie. Nagrody za wypełnienie zostały rozlosowane, o czym poinformowałam mailowo osoby, które wygrały. Celem badań było sprawdzenie powiazań wybranych cech osobowości (Ciemna Triada, neurotyczność, ugodowość, sumienność) z odczuwaniem zazdrości oraz angażowaniem się w zachowania ochraniające związek przed zagrożeniami.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany wnioskami z badania - hipotezy w głównej mierze się potwierdziły. Cechy osobowości były istotnie związane z funkcjonowaniem w związku romantycznym we wspomnianych aspektach.
Szczególnie osoby neurotyczne oraz narcystyczne mocno odczuwały zazdrość oraz stosowały różne strategie utrzymania partnera. Długo by opowiadać.

Poniżej znajdują się adresy e-mail osób, które wygrały.
Crash: cz.............ec@gmail.com
Bilet do kina: di...........00@gmail.com
Książka: a....8@wp.pl

Z biletem do kina może być problem, bo obecnie te są zamknięte, dlatego skontaktuję się z osobą, która wygrała i postaram się voucher na inną usługę.
Nie wiem, jak to otagować, a nie chcę robić przesadnego spamu. Trochę #rozdajo, chociaż to już sam wynik.