Wpis z mikrobloga

Wysyłka XBOX'a.

Dzisiaj kilka minut przed pierwszą nad ranem DHL poinformował mnie o otrzymaniu danych elektronicznych dot. przesyłki, wspomniano też, że przesyłka NIE została jeszcze przekazana.

O godzinie ósmej natomiast dostałem wiadomość mailową od Euro, w którym twierdzą, że zamówienie zostało wydane kurierowi, a planowana data jego dostarczenia to 9 (sic!) listopada.

Ktoś z Was jest w tej samej sytuacji? Pewnie osoba koordynująca zamówienia źle naklikała w systemie, ale jakby się okazało, że kurier faktycznie przyjedzie w poniedziałek, to będzie niezła aferka ;)

#xbox #eurortvagd
  • 13
@Pust3lnick No właśnie kurde obserwuje dzisiaj Mirko i jestem zdumiony. Bo wczoraj target był 10.11, a parę osób napisało, że już dostali/ już mają wysłane i nagle target to 9.11. Chyba się udziela ludziom oczekiwanie mocne ;)
@Pust3lnick: Jak dostaniesz (czego ci życzę ) 9 listopada to sobie ujaaa na mizerie pokroje i nagram :D

Juz dzisiaj pisałem o takich praktykach a ostatecznie i tak przychodzi w dany dzień.Sam miałem kilka takich sytuacji z Amazona ,AL.To i z czegos innego jeszcze ale nie pamietam (była do paczkomatu 2 dni wczesniej ) a skrytka sie po 24 dopiero uaktywniła do otwarcia :)

p.s.Jeszcze raz zycze szczescia juz od 9
@RitmoXL: Pierwszy raz w życiu zamówiłem konsolę i do tego w formule, która zakłada, że dostawa nie powinna się pojawić się przed określonym terminem. Niby dorosły chłop, a czuję się jak dzieciaczek czekający na Mikołaja.

Różnica taka, że wiem, kto płaci xD
@spydersky: Kiedyś jak pracowałem w pewnym sklepie internetowym wpadła dostawa jakiegoś nowego przedpremierowego telefonu (nie napiszę jakiego co by nie było). Towar pojawił się tydzień wcześniej, zamówienie do jednego klienta poszło z automatu i dostał towar tydzień przed premierą. No zdarza sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spydersky: trochę inba że co to będzie jak klient się pochwali w necie. Takie lekko obsrane majty za późno wyłapali to że towar poszedł. Ale klient ogólnie spoko, nigdzie nic nie napisał a dodatkowo mógł się pochwalić wcześniej przed znajomymi że dostał nowy model. Więc koniec końców się rozeszło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MimikX90: Coś mi się wydaje, że gdyby MS albo Sony miało faktycznie ciśnienie na premierę wszystkich konsumenckich egzemplarzy jednego dnia to załatwiliby to aktywacją przez internet. I tak aura tajemnicy była sukcesywnie rozcieńczana przez redakcje pokazujące coraz to więcej szczegółów wraz z ustępowaniem embarga. Teraz, najpewniej, chodzi wyłącznie o wyrzut adrenaliny kupujących, nic więcej.