Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu tych wszystkich recenzji nowego XBOX temperatura u mnie trochę spadła i mając w obecnej chwili XBOX One (magnetowid z pierwszej rewizji od 6 lat) na obecną chwilę wodotrysków i rewolucji nie będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Menu takie samo, pad bardzo podobny, gry w tej chwili są na One i Series te same...

Jedynie wielki + dla mnie to przejście z 1080 na 4K a taki monitor już mam więc pewnie zobaczę różnicę i oczywiście szybsze działanie.

Za kilka miesięcy to wszystko i tak się rozbuja, jednak gdybym w tej chwili nie miał kupionego preordera na Series X to bardziej bym się zastanawiał czy warto brać na premierę.
W sumie to na przyszły rok i tak by trzeba było kupić, bo FIFA 22 już będzie z podziałem na generacje a i Cyberpunka z chęcią ogram w lepszej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko w pierwszy dzień pewnie podjarka będzie i pobiorę kilka gier w które już grałem aby zobaczyć to 4K i działanie konsoli.
A to wszystko już za 4 dni
#xbox #xboxseriesx #xboxseries #xboxone
  • 9
  • Odpowiedz
@SamBeliar: Nigdy nic z nim się nie stało.

Jak go wyciągnąłem z pudełka nowego z 6 lat temu postawiłem na szafce tak stoi do dziś i działa a używany praktycznie codziennie. - Zajechałem na nim z 5 padów grając w FIFĘ w tym jednego pada Elite Controller ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście co jakiś czas czyszczony (ale tylko z zewnątrz).
  • Odpowiedz
@Kalypsoo: Mam do teraz ten zasilacz i mi nie przeszkadza. Stoi sobie poniżej XBOXA a słyszę go jedynie w nocy gdy wszystkie inne sprzęty powyłączane i cicho w domu :)

EDIT: W sumie gram na 5 metrowym kablu HDMI i konsola stoi daleko ode mnie a podpięty jestem pod monitor od PC więc głośność konsoli nie robi aż takiej różnicy o ile nie wyje jak samolot ( ͡° ͜
  • Odpowiedz