Wpis z mikrobloga

@Grzechooy: a masz jakies info na czym oni nadaja? jak cyfra to zapomnij... warszawa jest jakims sporym wyjatkiem na mapie duzyszch miast co uzywa analogowego radia... choc i tak wiekszosc zgloszen dostaja na terminale bez komunikacji radiowej. Z jakiego powodu? moze z takiego ze wyciagneli stary szrot i komunikacje musza miec.
  • Odpowiedz
  • 0
@Geno no właśnie dlatego pytam, bo jeśli cyfrowo no to jestem za cienki żeby się w to pobawić. A jeżeli no analog to bym chętnie posłuchał.
  • Odpowiedz
@Grzechooy: ja mysle ze warszawka byla zmuszona uruchomic analogi bo przetargi na cyfre robili juz 5 lat temu... u mnie w miescie 60tys +/- ludnosci pogotowie cyfra. Ch wi nie trafisz jak ktos miejscowy nie podpowie:)
  • Odpowiedz
@Grzechooy: prawdopodobnie wciąż bez trunkingu nawet. Co do milicji - nawet kilkanaście lat temu jak jeszcze tetry nie mieli to jedyne co gadali (wiedząc, że złodzieje ich słuchają) to poranna lista skradzionych aut i "otwórz bramę"
  • Odpowiedz
Gdzie sprawdzić czy moje miasto jest na analogi czy cyfrze? Myślę że gdyby mógł bym odpalić taki kanał ale nie chcę kupić sprzętu i zostać z bezużytecznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz