Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja ultrakatolicka rodzina się na mnie obraziła bo poparłam na fejsie #strajkkobiet dodając do profilowego nakładkę z piorunem. Mama nie odbiera ode mnie telefonów. Oczywiście wszyscy oglądają #tvpis i łykają manipulacje wiec jestem w ich oczach lewakiem. Dodatkowo jest problem z moim niechodzeniem do kościoła. Przed protestami mama za każdym razem jak dzwoniła do mnie to pytała, czy sie modliłam, czy byłam w niedzielę do kościoła. Już kiedys jej tłumaczyłam, że nie wierzę i żeby przestała mnie dręczyć, ale to ciągle wracało. Mimo to nasze stosunki w miarę się układały. Aż do protestów. Gdyby nie moje rodzeństwo to nawet by sie nie dowiedziala o tej nieszczęsnej naklejce, ale ono za mną nie przepada, bo mieszkam w dużym mieście i z mężem póki co nie planujemy dzieci a u nas jest kult dużej rodziny (bracia mają po 5 dzieci). Naskarżyli. Denerwuje mnie to, że nie jestem akceptowana i chyba nawet zwyczajnie lubiana przez swoją rodzinę. Jednocześnie czuję ból i nie mogę przestać myśleć o nich, bo mimo wszystko są moją rodziną. Jeszcze jakis czas temu udawałam, że chodzę do kościoła a w dzieciństwie byłam do tego zmuszana. Teraz mam 28 lat i nie chce mi się już udawać...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa2df170860c8092cf49ee3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak mieszkasz już sama to najmniejszy problem akurat. Wiadomo że takie ucięcie kontaktów z bliskimi osobami boli ale chyba nie masz wyjścia - skoro to tacy skrajni fundamentaliści a ty masz całkiem inne poglądy. W takich ludziach bardzo nie lubię właśnie tego, że mają bardzo zamknięte umysły i chłoną całą sraczkę jaką produkuje TVP, nie przegadasz im choćby nie wiem co.
  • Odpowiedz