Wpis z mikrobloga

I jaki to fenomen że typ z drugiego końca Polski przywlaszyl sobie prawo do decydowania o prywatnym życiu dwójki imbecyli xD o tym czy mają być w szpitalu DPS czy w domu. Czy mają mieć kamery, kto może do nich dzwonić, przychodzić "pomagać" im, robić przelewy, zakładać firmy i decydować jak ją prowadzić. Oczywiście robi to za darmo xD xD xD xD xD xDDDDD xxxxxxxxD


#kononowicz #oblech #patostreamy
  • 22
  • Odpowiedz
@William2290: No ale w sumie jakoś tam się nimi zajmuje, zadzwoni gdzie tam trzeba, załatwi im jakieś obiady z Zodiaka, a jest wiele takich hien, które tylko komentują i robią totalne ZERO dla ich
  • Odpowiedz
@Deffyx: PRzecież on robi totalne zero. Obiady tylko w planach. Gdzie on dzwonił i załatwiał - gdzie? Do pielęgniarki? Rudemu nie można w nic wierzyć - wieledziesiąt razy udowodnił że jest kłamcą i oszustem.
  • Odpowiedz
@Deffyx: zadzwoni albo mówi że zadzwoni. Nie zajmuje się nimi tylko manipuluje. To taka persona co dużo mówi a mało robi. Jedyne co zrobił to #!$%@?ł meksykana ze szkolnej ( ten minimalnie sie interesowal zdrowiem knura) i wprowadził jacka -durnego alkusa który urządził libacje prxy ledwo żywym knurze.
  • Odpowiedz
No niby macie racje Panowie, ale mówię że jeśli o całą jego osobę to chyba zrobił najwięcej, lajtopy, kamery nie kamery wysyłał dla ooJ00ra jak jakaś niańka XD W sumie bez niego to co oni by zrobili, Wojciech eS pewnie nawet nie zna numeru na pogotowie w razie czego, poprawcie jak się myle, a nie od razu wyzywać jak @STANISLAW_PALUCH xD
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: Nawet kiedyś sobie myślałem o Szkolnej jako towarze do którego ma się prawa, na miejscu takiego Srawka to bym teraz sprzedał wszelkie prawa, numery, kontakty i nieźle na tym zarobił
  • Odpowiedz
@STANISLAW_PALUCH: "haaaaaaa tfu oblechu" kurde ja nawet nie znam Srawka osobiście to go nie wyzywam XD przecież nikogo nie zabił to dlaczego mam do niego żywić taką nienawiść jak Ty ? To jest zarówno dla mnie jak i Ciebie obca persona w internecie XD

@Terkownik666 Może i tak, ale to on tak serio im szkodzi ? W sensie no rozumiem, że coś tam manipuluje, ale zdawało mi się, sporo im jednak
  • Odpowiedz
@Deffyx: Laptopy wysyłał po to żeby móc inwigilować. A kamerę dla szczura wysłał po to żeby dalej nagrywał gnioty i zarabiał złotówki, on wybiera szczurowi pieniądze z konta jak chce i kiedy chce. Wszystko co robi jest tylko dla korzyści. Srawek jest nieudacznikiem i znalazł sobie sposób na kasę.
  • Odpowiedz
@Deffyx: to zle ci sie zdawało. Zalożyc działalność - to nawet bobolak umiał (JAREX). Wielka sztuka. Na siłe sprowadził ledwo żywego knura na belweder. Namawia majora żeby siedział na wersalce i spał. Bierze jakieś podatki od majora ( normalne podatki bierze księgowa). Nastawiał obu debili przeciwko menelowi i łosiowi. Mało ?
  • Odpowiedz