Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka dni temu Pani Lempart kazała oddalić się prędziutko wszystkim politykom, bo to są protesty ludzi, a nie okazja, żeby sobie zjednać wyborców.
Tymczasem w radzie: Barbara Labuda, Jacek Wiśniewski, Bożena Przyłuska, Dorota Łoboda, Michał Boni, Piotr Szumlewicz, Paweł Kasprzak.

Twój polityk jest lepszy niż mój.

Kochani, przypominam tylko, że OSK samozwańczo okrzyknął się głową protestów, także nie dajcie się trollom i propagandzie odwieść od przychodzenia na nie ze wszystkim co Wam na sercu leży przeciw pis. Naszą siłą solidarność, pokażmy że Polak Polakowi nie jest wilkiem.

#protest #strajkkobiet #bekazpisu #lemexit
  • 21
Twój polityk jest lepszy niż mój.


Aha. I teraz do odkryłaś. W sumie to szybko, ale to nic nowego.

Kochani, przypominam tylko, że OSK samozwańczo okrzyknął się głową protestów, także nie dajcie się trollom i propagandzie odwieść od przychodzenia na nie ze wszystkim co Wam na sercu leży przeciw pis.


I na tym się przejedziecie. Zmiany przeprowadza się w wyborach, a większość tego tałatajstwa które wybiło na ulicach, na wybory nie chodzi.
większość tego tałatajstwa które wybiło na ulicach, na wybory nie chodzi


@motaboy: ja dzięki pisowi zaczęłam chodzić na wybory, udało im się w narodzie obudzić nowy poziom patriotyzmu ;) Chodzi Ci o to, że większość to "Juleczki"? One też już maja, albo niedługo będą miały prawa wyborcze. Ostatnio przeprowadzane sondaże wyborcze wyglądają obiecująco, a cała sprawa jest tak głośna, że tym razem ludzie to zapamiętają do następnych wyborów.

Eee no, jaaasne...
Jakieś dane czy ot, tak sobie wymyśliłeś?


@Kowixx: IDzD. Gdyby mieli mieć realny wpływ na stan rzeczy, to PiS nie wygrał by wyborów.

@KaczuszkaSpodDzbanuszka:

ja dzięki pisowi zaczęłam chodzić na wybory, udało im się w narodzie obudzić nowy poziom patriotyzmu ;) Chodzi Ci o to, że większość to "Juleczki"? One też już maja, albo niedługo będą miały prawa wyborcze.


Niech więc idą zamiast gapić się cały dzień w telefon. Chcecie
Kochani, przypominam tylko, że OSK samozwańczo okrzyknął się głową protestów,


@KaczuszkaSpodDzbanuszka: Nie do końca. OSK wyszedł na ulice jako jedni z pierwszych, protestujący wzięli na sztandary symbole i hasła OSK, i teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Zaraz się pewnie zlecą idioci, którzy zarzucą mi bycie pisowskim trollem, ale trudno.
Od początku popierałem protest i protestujących, i dalej popieram, ale wzięcie sobie na sztandary symbolu OSK to był po prostu błąd.
Ja
Nie mam problemu z protestem jako takim, gdzie leżą jego podwaliny też każdy widzi. To, że ludzie są #!$%@? na pis to też fakt.
Jedynie szkoda, że nie ma w nim wyraźnie zarysowanego lidera, który mógłby potem być siłą napędową nowego rządu. Nie oszukujmy się, ten protest jak każdy protest z resztą jest i będzie polityczny. #!$%@?ąc od tego kto jest obecnie w centrum wydarzeń. Jego skala robi wrażenie i być może
a lewica bez zmian XD

@LilyOfTheValley nie no, myślę, że poparcie dla lewicy też się ruszy, tylko nie w tę stronę, w którą by chcieli xd Część, która na nich głosowała z braku lepszej alternatywy, teraz zagłosuje na Polska2050. Sama jak na Polskę mam dosyć mocno lewicowe poglądy, ale jeżeli nic nie odwalą do następnych wyborów, to mają mój głos.
@KaczuszkaSpodDzbanuuszka: szczególnie zasłużona jest tu towarzyszka Barbara Labuda, jedna z autorek i orędowniczka obowiązującej "Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii" która dała nam wiele wolności i swobód, do tego stopnia, że za 0.1g konopi indyjskich można wylądować w pierdlu.

Gang Olsena 2020