Wpis z mikrobloga

#aliexpress
Siema murki, mam problem. Otóż udało mi się niedawno w US 0,01$ exchange upolować drona. Podjarałem się bo nigdy nic tam nie kupiłem a tutaj z grubej rury, jakaś zabaweczka za 30$. Zamówiłem, nie miałem odblokowanej karty w revolucie więc wyskoczyło że niepowodzenie płatności, ale odblokowałem kartę i opłaciłem drugi raz, poszło wszystko ok. Czekam na kolejne statusy zamówienia. Order confirmed, a potem order cancelled due to security reasons. Lekki #!$%@?, piszę na ten ich śmieszny support, oczywiście Eva nie ma mi nic do powiedzenia, więc wpisałem swoje dane do formularza na który mi mają odpisać, ale już minęło kilka dni a odpowiedzi brak.

Macie pomysł co z tym fantem zrobić? Mam jakieś szanse faktycznie dostać tego drona czy to cale US 0,01$ exchange to tylko pic na wodę fotomontaż i narzędzie do #!$%@? Polaków robaków?
  • 8
via Android
  • 0
@PurpleHaze chyba jestem ślepy ale nie umiem tego znaleźć w aplikacji, ciągle tylko ta Eva mi odpowiada i nie umiem się do żywego konsultanta przenieść
order cancelled due to security reasons


@Emble: Tłumaczenie - ~Ja tu jestem kierownikiem tej szatni. Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi? Cham się uprze i mu daj. Skąd wezmę, jak nie mam?!

Niestety.
via Android
  • 0
@ConanLibrarian kuuurla a już myślałem że się udało. A myślisz że mogło coś zaszkodzić to że opłaciłem dopiero za drugim razem? Bo nie wiem czy sam nie #!$%@? i czy mi poprawnie coinsy pobrało