Wpis z mikrobloga

Libertarianie wylądowali w gorących chwaląc się, że "kuce od Korwina to nie prawdziwi wolnościowcy, my nimi jesteśmy bo chodzimy na Strajk Kobiet!". Zapomnieli dodać, że osoby które poszły na protest z flagą Gadsdena zostały pobite, flaga skradziona (później w Internecie pojawiły się filmy jak uczestnicy protestu po niej skaczą), a na profilu lokalnego Strajku Kobiet pojawił się specjalny wpis uznający ich za rasistów, zwolenników białej supremacji, niewolnictwa, a także sprzeczny z prawami kobiet (bo kapitalizm to zło co wyjaśniają uczestnicy protestu) xDDD

Dalej róbcie sobie wolnościową rewolucję ze skrajną, zamordystyczną lewicą, a uderzy was ona w pysk i podepcze szybciej niż myślicie xDDD

#libertarianizm #protest #strajkkobiet
wojtas_mks - Libertarianie wylądowali w gorących chwaląc się, że "kuce od Korwina to ...

źródło: comment_16042598517EJvnSEIIPlTtLNLAMtkZS.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@dziadeq: dzięki, można dać typa na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°) op to typowy kuc który kłamie i stosuje typową taktykę #60groszyzawpis tj. próba rzucania gównem w nadziei że coś się przyklei. Takie prymitywne zaczepki nawet nie zasługują na ich prostowanie, może komuś się chce kopać z koniem - mi nie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale rozumiesz ze na tych prostestach są ludzie ze wszystkich środowisk, poza konfopisowskimi? Dla mnie szacunek, że poszli promować dobre idee.


@#!$%@?: Ale rozumiesz, że te protesty są bardzo silnie zorientowane ideologicznie i owszem - możesz sobie pójść - ale jeśli tylko się ujawnisz nie pasującym do skrajnie lewicowej narracji transparentem to dostaniesz w gębę?

Ty idziesz walczyć o legalną aborcję, darmową antykoncepcję, wyższe podatki i socjal, a jak jesteś bardziej radykalny
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Nie wiem czy jest ktoś kto zrobił więcej złego dla myśli liberalnej i libertariańskiej, niż Korwin i spółka. Przez tego gościa (zwłaszcza w jego prywatnych poglądach jak co powinno wyglądać) najbardziej wolnościowa ideologia jest kojarzona z zamordystami chcącymi batożenia gejów. A zdeptanie flagi? To praktyka kiboli, jak czerwoni chcą być kojarzeni z takimi działaniami, to proszę bardzo. Gorzej dla nich, bo gdy ktoś usiądzie i zobaczy co oni robią, to
  • Odpowiedz
czyli mówisz, że jak na Marszu Niepodległości pojawi się taka flaga (pic rel) to znaczy, że wszyscy maszerujący na tym marszu to naziści? Typowa kuc jest typowy.


@MichalLachim: Jeśli Bąkiewicz poszedłby do mediów i powiedział że tak, "Europa będzie biała albo bezludna", Muzułmanie powinni sami wyjechać z Europy albo "dopiero zobaczą co znaczy nasz gniew", a póki co musimy demolować meczety i przerywać nabożeństwa (co już ma miejsce, ale będzie trwało
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jest ktoś kto zrobił więcej złego dla myśli liberalnej i libertariańskiej, niż Korwin i spółka.


@Reretos: Dlatego Polska jako jedyna poza USA ma libertarian w parlamencie. Okej.

A zdeptanie flagi? To praktyka kiboli, jak czerwoni chcą być kojarzeni z takimi działaniami, to proszę bardzo. Gorzej dla nich, bo gdy ktoś usiądzie i zobaczy co oni robią, to raczej pozytywnie do ich wizji wolności go to nie nastawi.


@
  • Odpowiedz