Wpis z mikrobloga

#ankieta
Czy w sytuacji przywrócenia kompromisu aborcyjnego (nawet w nowej, jego dużo bardziej zliberalizowanej wesji) zamierzasz dalej wychodzić na ulicę i brać udział w protestach?

Pełne odpowiedzi niżej, bo ten wspaniały portal nie obsługuje ankiet z dużą ilością znaków:
1.Nie biorę udziału w protestach
2.Jestem protestującą różową, wraz z liberalizacją prawa aborcyjnego zakończę protest
3.Jestem protestującym niebieskim, wraz z liberalizacją prawa aborcyjnego zakończę protest
4.Jestem protestującą różową, liberalizacja prawa aborcyjnego nie zakończy moich protestów - dalej będę wychodzić na ulicę
5.Jestem protestującym niebieskim, liberalizacja prawa aborcyjnego nie zakończy moich protestów - dalej będę wychodzić na ulicę


Proszę o odpowiedzi

#protest #aborcja #feminizm #bekazpisu #neuropa #pytanie #polityka

Czy w sytuacji liberalizacji prawa aborcyjnego zamierzasz dalej brać udział w protestach?

  • Nie biorę udziału w protestach 31.0% (22)
  • Kobieta - wraz z liberalizacją PA zakończę protest 1.4% (1)
  • Mężczyzna - z liberalizacją PA zakończę protest 18.3% (13)
  • K.- liberalizacja PA nie zakończy moich protestów 5.6% (4)
  • M.- liberalizacja PA nie zakończy moich protestów 43.7% (31)

Oddanych głosów: 71

  • 4
@megawatt: myślisz, że po pandemi cokolwiek ruszy? IMO jeśli nie wykorzysta się obecnego zrywu i nie pójdzie na jego fali, to później wszystko się rozmyje i potrzebny będzie kolejny zapalnik, żeby ruszyć społeczeństwo.
A z miesiąca na miesiąc PiS się obwarowuje, umacnia swoją pozycję, zawłaszcza kolejne sektory państwa, o stawia swoimi ludźmi kolejne instytucje, więc czas gra na naszą niekorzyść. Czym później, tym trudniej.

No i jeśli teraz się poddamy, to
@GoodPain: trudna sytuacja, bo z jednej strony w szpitalach jest fatalnie i coś z pandemią musimy zrobić - a same protesty to dalej ruch ludności
a z drugiej strony trzeba ich cisnąć