Wpis z mikrobloga

Pewnie wielu z was zauwazylo ze korzystajac z opcji wystawienia komentarzy na portalu pudelek niewygodne tzn nie zgodne z linia redakcyjna komentarze sa usuwane. Nie chodzi o przeslanki agresji, przeklenstw czy obrazania innych. Ot po prostu za inne zdanie. Czy to legalne? Dodatkowo manipuluja lajkami pod komentarzami wyróżnionymi. Widac po skokowych wzrostach w przeciagu kilku min ktore pozniej juz sie nie powtarzaja. Teraz przy okazji strajku kobiet usuneli kilkukrotnie moj komentarz, bardzo merytoryczny, o tym ze kompromis byl dobry. To w opozycji do wyroznionego skrajnego komenta o tym ze aborcja ma byc na zyczenie. Co mozna z tym zrobic? To manipulacja odbiorcami. W googlu tez nie ma frazy o tym ze pudel usuwa komentarze, zadneog forum w top 20 nic. To bardzo dziwne. A wlasciwie w przypadku tej odnogi wp bardzo typowe

#pudelek #usuwaniekomentarzypudelek
  • 1
@Anielaaa: Masz rację. Mnie to już wkurza. Ten portal sięgnął dna. Napiszę normalny treściwy komentarz, kilka zdań, żadnego obrażania, żadnych wulgaryzmów, komentarz zaraz po napisaniu jest pod artykułem. Patrzę z ciekawości po kilku godzinach ile mam plusów, szukam mojego komentarza, nie ma, zniknął, został usunięty choć nie łamał regulaminu, nikogo nie obrażam. I tak mam prawie za każdym razem, serio.
Ten portal osiągnął dno. Nie dość że artykuły są nudne bo