Wpis z mikrobloga

ale wiesz, że demokratyczne Czechy właśnie wprowadzają godzinę policyjną?


@tbjoka: biorąc pod uwagę, że mają mniej więcej tyle samo dziennych przypadków co my przy populacji mniejszej 3,7 raza to nie wiem czy to świadczy źle o ich standardach demokratycznych.
Poza tym można też odpowiedzieć, że jak Czechy mają 15k przypadków dziennie to robią godzinę policyjną, a my zakaz aborcji eugenicznej - ciekawe które ma szanse pomóc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
biorąc pod uwagę, że mają mniej więcej tyle samo dziennych przypadków co my przy populacji mniejszej 3,7 raza to nie wiem czy to świadczy źle o ich standardach demokratycznych.

Poza tym można też odpowiedzieć, że jak Czechy mają 15k przypadków dziennie to robią godzinę policyjną, a my zakaz aborcji eugenicznej - ciekawe które ma szanse pomóc ¯_(ツ)_/¯


@HetmanPolnyKoronny: głupota naszych rządzących nie usprawiedliwia debilizmu godziny policyjnej do walki z wirusem
  • Odpowiedz
Wirus po nocach się zakrada i ludzi w zaułkach atakuje czy co? XD


@Gluptaki: też nie będę bronił tego rozwiązania, bo powinno się raczej stawiać na ograniczenie kontaktów, unikanie godzin szczytu. W założeniu jest to jakaś metoda ograniczenia kontaktów między ludźmi, bo wiele ludzi pewnie odpuści wieczorne wyjście z domu w ogóle, ale mówiąc szczerze nie jestem zwolennikiem wprowadzania tego w Polsce (jeżeli się pogorszy sytuacja), to rozwiązanie ma za
  • Odpowiedz
ale wiesz, że demokratyczne Czechy właśnie wprowadzają godzinę policyjną?


@tbjoka:
Trybunał konstytucyjny też przejęty przez partię rządzącą ?
  • Odpowiedz