Wpis z mikrobloga

Czy zastanawialiście ile będzie zakażeń po tych protestach? Naprawdę nie obchodzi was życie starszych ludzi? Rozumiem, że możecie protestować przeciwko wszystkiemu, ale dlaczego akurat teraz. Skrajna lewica która bierze udział w tym marszu ma krew starszych ludzi na rękach. Pamiętajcie historia was rozliczy
#protest
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zastanawialiście ile będzie zakażeń po tych protestach?

@cukrowyburakatakuje: Jak bierze w nich udział ok. 100 osób (pozdrowienia dla @tvp_info ) to nie będzie tak źle, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę nie obchodzi was życie starszych ludzi?

Starszych ludzi, w większości zindoktrynowanych katolskich fundamentalistów i wyborców pisu nie obchodzi życie kobiet planujących ciążę, ich partnerów
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: nic nie będzie, wskutek miernych działań naszego rządu podczas ostatniego półrocza zdolność naszej służby spadła i więcej testów już nie dadzą rady zrobić dziennie niż robią. Sanepid już zlewa sprawę, żadnych kontroli kwarantanny nie ma, testy na granicy wydolności. Nawet jak połowa Polaków będzie zakażonych, to testy pokażą max 15 tys dziennie
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: nie, mam w dupie starcow. Tak jak oni.maja w dupie mnie. Nikt z nich nie placze nad tym ze stracilem robote przez koronawirusa. Oni tez maja swoje zdrowie w dupie. Jakby nie mieli to by sie pozamykali w mieszkaniach i nie wychodzili
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: PIS ma w dupie bezpieczeństwo seniorów. Gdyby zależało im na seniorach to od początku października byłoby wiadomo, że cmentarze na 1. listopada będą zamknięte. A tymczasem dzisiaj w wiadomościach w drodze do pracy słyszałem o tym jak zamierzają pakować starszych ludzi do autobusów i w ścisku zawozić na miejsce spotkań przy zniczach żeby każdy z nich po drodze pooddychał oparami pozostałych 300 osób ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Czy zastanawialiście ile będzie zakażeń po tych protestach? Naprawdę nie obchodzi was życie starszych ludzi? Rozumiem, że możecie uchwalać sobie wszystko, ale dlaczego akurat teraz. Skrajna prawica która bierze udział w tym ograniczaniu praw ma krew dzieci i matek na rękach. Pamiętajcie historia was rozliczy

@cukrowyburakatakuje: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowyburakatakuje: Jeżdżę oplakatowanym autem, wytłumaczysz mi, w jaki sposób zarażam starych ludzi? Rozpylam covida z rury wydechowej?

Poza tym wolność zawsze była cenniejsza niż zdrowie i życie, i nic się w tym temacie nie zmieniło.
  • Odpowiedz