Wpis z mikrobloga

#buty #reklamacja #nike #airmax
Wysłałem jakiś miesiąc temu buty na reklamacje. To już mój drugi taki przypadek z air maxami. Dziś otrzymałem odpowiedź wraz z opinią rzeczoznawcy. Co mnie w tym wkurzyło? Chłop stwierdza że były niewłaściwie użytkowane, czyżby mu sie nigdy nie zdarzyło iść po chodniku a następnie po kamieniu czy szutrze? ¯_(ツ)

Buty kupione na allegro u mniejszego sprzedawcy. Poprzednie kupilem na sneakerpeaker (polecanko) na identyczną reklamacje dostałem zwrot kasy. Pewnie #!$%@? cebulą, ale jak się popsuł i poduszka air max nie amortyzuje i sie można zachwiać a następnie przewrócić na głupi pysk, to cóż innego zrobić
¯_(ツ)
KrisGTS - #buty #reklamacja #nike #airmax
Wysłałem jakiś miesiąc temu buty na reklama...

źródło: comment_1603367252bEa4aqvKb8fu0h0Pj5PSl4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KrisGTS: generalnie duże sieciówki wysyłają na kursy z zakresu rzeczoznawstwa swoich pracowników no i oni to normalnie klepią w godzinach pracy :). Ty oczywiście popuszczasz w spodnie jak widzisz, że potężny rzeczoznawca tak napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poczytaj o tym i przemyśl, czy nie wysłać to na ekspertyzę do swojego rzeczoznawcy a następnie założyć sprawę.
  • Odpowiedz
@KrisGTS: Składasz jeszcze raz na rękojmie z wyjaśnieniem, że buty były użytkowane prawidłowo zgodnie z przeznaczeniem i nie reklamujesz całego buta tylko wadę "Uszkodzona poduszka" i żądasz naprawy bądź wymiany na nowy. Da się to ugrać. Najbardziej liczy się opinia niezależnego rzeczoznawcy, którego wskaże ci biuro ochrony konsumenta.

Edit: A no i warto napisać, że widoczne obicia i przetarcia powstały w skutek prawidłowego użytkowania obuwia, z którym każda para butów
  • Odpowiedz