Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady. Sąsiadka poprosiła mnie o pomoc w kupnie telewizora. Szuka tv do 2 tys. Najbardziej zależy jej na intensywnych kolorach, poza tym 43 cale i smart. Tv musi być do obejrzenia stacjonarnie, więc wybór nie jest duży. Upatrzyłyśmy LG 43UN81003LB, jednak nie mam doświadczenia z tą marka, a opinie są różne. Panasonic, philips, samsung odpada, bo zbyt wyblakły obraz :) Czy LG coś wartuje, czy lepiej darować sobie zakup? Jak z awaryjnością? Chce dobrze wybrać, bo to nie dla mnie ;)
#telewizory #tv #lg #zakupy #technologia
  • 11
@RainyDayy

Sąsiadka poprosiła mnie o pomoc w kupnie telewizora.

Chce dobrze wybrać, bo to nie dla mnie ;)


Brzmi jakbyś się wstydził że masz budżet 2 tysiące na tv ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kingry LOL. Dla siebie nie potrzebowałabym opinii, bo jak wybierałam to nie oglądałam się za niczym poza Sony i Panasoniciem, które przekraczają budżet. Pytam o opinię, nie potrzebuje tych gównowywodów, którymi się dowartościowujesz.
masz budżet 2 tysiące na tv


@kingry: a ty ile masz? poza tym piszesz to z czystej zazdrości, bo ciebie nie stać nawet na 2k, czlowiek ktory ma te 2k i wiecej tak nie #!$%@?, bo wie ze ma wiecej, tak jak ty zachowuja sie wlasnie takie zazdrośniki. jeszcze się wyśmiewasz, jak nie umiesz merytorycznie w telewizory to #!$%@? na drzewo, bo takich jak ty to się szybko wyjaśnia
@mit-nick

Ale @marsellus ma rację ¯_(ツ)_/¯ bierzesz na siebie jakąś odpowiedzialność, latasz po necie i wypytujesz ludzi, jeszcze piszesz że stresujesz się mocno i tu hit: nie wybierasz dla siebie dlatego chcesz wybrać dobrze xD

Sąsiadka ładna i dostałeś małpiego rozumu, czy przyaktorzyłeś przed nią i teraz nie wiesz jak wyjść z twarzą? ( ͡º ͜ʖ͡º)