Wpis z mikrobloga

Szukam smartwatcha z możliwością sterowania muzyką podczas trybu treningu, np. podczas biegania. Niestety na miband 5 jeśli ćwiczymy/biegamy nie ma możliwości zmiany utworu z poziomu opaski/ regulacji głośności.
Czy takie opcje są na Amazfit GTR lite ?
Jakieś propozycje zakupowe?
#smartwatch #aliexpress #amazfit
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

praktycznie żadne słuchawki nie pozwalają na regulację poziomu głośności (poza może QCY T3 ale i tam jest to kiepskie rozwiązanie).
Zależy mi na tej funkcji, bez sensu że jedynie nie trenując można sterować muzyką... przecież to są gadżety SPORTOWE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CornuCutaneum: mam zwykłego GTR i w trakcie treningu można tylko przeglądać statystyki aktualnego biegu, nawet jeśli jeden z przycisków ustawię jako skrót do sterowania muzyką. No ale utwory mogę przełączać ze słuchawek, więc nie jest źle

  • Odpowiedz
  • 0
@CornuCutaneum w Galaxy Buds oprócz zmian utworów możesz sobie ustawić przyciszanie na lewej słuchawce, podgłaśnianie na prawej. Jest również możliwość włączenie asystenta głosowego, Spotify, czy też dźwięku otoczenia. Działa to bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedzi. Jednak jestem zadowolony z obecnych słuchawek które używam podczas treningów/ biegania (QCY T1c) . Szukam smartwatcha który oferuje ww. funkcjonalność ;) Jakieś propozycje? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz