Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #ekstaklasa #komentator #komentatorsportowy #komentarz #lechpoznan

Siemano,
mam pewien problem, który nie mogę rozwiązać od paru godzin.
Otóż poszukuje komentatora sportowego, który komentuje mecze w ekstraklasie.
Co prawda nie jestem stałym widzem piłki nożnej więc też co do całej ekstraklasy pewny nie jestem ale jestem pewny, że komentował lub nadal komentuje mecze Lecha Poznań bo własnie z tych meczy go kojarzę i ze skrótów na YouTube, których własnie teraz nie moge znaleźć.
Niestety za dużo informacji nie mam ale wiem, że spotkałem go tylko przy komentowaniu właśnie meczów Kolejorza. Nigdy nie słyszałem go jak komentuje np. mecze reprezentacji. Jedyne co mogę jeszcze dodać i co w sumie mi się najbardziej podobało to nie tylko jakiś nowy, świeży głos (przynajmniej dla mnie) ale również jego ekscytacja przy bramach.
Wiem, że za dużo pewnie wam to wszystko nie mówi co napisałem ale też wydaje mi się, że aż tak dużo nie ma komentatorów ekstraklasy.

Jeśli ktoś z was w ogóle ogarnął co ja tu napisałem i ma jakiś pomysł kto to może być to będę wdzięczny za poinforomowanie mnie. Możecie po prostu napisać imię i nazwisko tego Pana lub wkleić jakiś link do komentowanego przez niego meczu.

Z góry dzięki wielkie!
  • 8
@Eteled: Obczaj tych panów na YT:
Rafał Wolski (komentator nie piłkarz ;)
Rafał Dębiński (nawet kiedyś piłkarz ale też komentator ;)
Ostatnio oni najczęściej mecze Lecha komentowali w Canal+.
@iufo: Sprawdzałem również ten film ale Pana komentatora kojarze tylko z ostatnich seznów, a bardziej z roku 2019 i 2020. Jakbym miał sobie przypomnieć jego komentarz to tylko mam w głowie jego ekscytacje przy podawaniu nazwisko piłkarzy Lecha, którzy akurat strzelili gola
@DJBeton:
Kurcze, Pan Dębiński nie pasuje ale słuchając Pana Rafała Wolskiego mam wrażenie jakby to o jego głos mi chodziło.
Musze poszukać jakiś skrótów na YouTube (co z tego co widze latwe nie bedzie) gdzie komentował mecze Lecha Poznań to wtedy będe pewny na 100%